Strona głównaPublicystykaKulturaZestawienie wakacyjnych premier - książki na wakacje

Zestawienie wakacyjnych premier – książki na wakacje

Wakacje rozpoczęły się pełną parą. Wielu z nas zastanawia się, co przeczytać w czasie urlopu. W odpowiedzi na Wasze rozterki przychodzę z zestawieniem najgorętszych premier lipca i sierpnia.

(Zestawienie wakacyjnych premier zawiera w niektórych miejscach opisy wydawców)

Alicja Manders – Kalifornijczyk

Zestawienie wakacyjnych premier książkowych
empik.com

Ta zabawna i pełna zwrotów akcji książka miała swoją premierę 14 lipca. To wspaniała historia bogatego Amerykanina, który na skutek nieoczekiwanych zmian trafia w miejsce tak odmienne od wygodnych i luksusowych biur – do Polski.

Graham Masterton – Festiwal strachu

Wakacyjne premiery książkowe
empik.com

To zbiór znakomitych opowiadań mistrza horroru, którego premiera już 21 lipca. Masterton ukazuje w nich obsesje współczesnego świata.

Rachel Abbott – Gra w morderstwo

Premiery i zapowiedzi książek
empik.com

Kolejna książka mistrzyni kryminału, która porusza i wciąga. Na półkach już od 15 lipca.

Rok temu o tej porze wszyscy przyjechaliśmy na ślub Lucasa do położonej nad samym morzem, imponującej rezydencji w Kornwalii. Tego dnia nie doszło jednak do żadnego ślubu.
Teraz Lucas zaprosił nas ponownie, tym razem na rocznicę. Ale rocznicę czego? Ślubu, do którego przecież nie doszło, czy może tragedii, która wydarzyła się tamtego dnia? Dziś poinformował nas, że przygotował grę. Każdy musi wziąć w niej udział.

Klaudia Muniak – Nie ufam już nikomu

Książki na lato
empik.com

Po udanej premierze Psychopaty Klaudia Muniak powraca na półki 29 lipca. Znów wkroczymy w świat medycyny i wraz z bohaterką odkryjemy kolejne tajemnice.

Anna Langner – Napraw mnie

Książki - zapowiedzi, premiery
empik.com

Po sukcesie pierwszej części Anna Langner znów podbija rynek wydawniczy. Wracamy do świata Amy i Barry’ego, aby po raz kolejny przekonać się, że miłość potrafi być trudna. Premiera już 12 sierpnia!

Lauren Paige – Grzeszny zdobywca

Premiery na wakacje
empik.com

Są tu fani gorących i niedających o sobie zapomnieć romansów? Pierwsza część cyklu Seksowny duet to pozycja dla Was!
Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie.

Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi. Pewnego dnia Donovan oznajmia, że ma dla niego kandydatkę na żonę. Weston musi ją poślubić dla korzyści biznesowych. Młoda Elizabeth chce ratować rodzinną firmę, którą kiedyś odziedziczy. Aranżowane małżeństwo wydaje się nieszkodliwym rozwiązaniem…

W księgarniach od 26 sierpnia!

Ewelina Dobosz – Stracona Tożsamość

Ciekawe książki, premiery na wakacje
empik.com

Ewelina Dobosz znów szokuje! 12 sierpnia zabierze nas z powrotem do świata Igora i Emily, gdzie możemy się spodziewać kolejnych intryg i tajemnic. Jeśli jeszcze nie czytaliście pierwszej części, spieszcie się! Z pewnością jest to dobra książka, o czym przeczytacie w naszej recenzji.

Kinga Wójcik – Spektakl

Premiery książek - najlepsze zapowiedzi
empik.com

Lubicie polskie kryminały? Jeśli tak, to zaznaczcie sobie w kalendarzu 18 sierpnia, bowiem tego dnia premierę ma Spektakl!

Kiedy rodzice szesnastoletniej Diany spędzają urlop nad morzem, dziewczyna wiesza się w swoim pokoju. Przed śmiercią wygłasza zagadkowy monolog i transmituje swoją śmierć w internecie niczym makabryczny happening. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy po samobójstwie ciało Diany… znika, a jej pokój wygląda, jakby nic się w nim nie wydarzyło. Wkrótce potem wiesza się kolejna nastolatka, która także transmituje swoje samobójstwo w sieci. Dlaczego dwie młode dziewczyny, które miały przed sobą przyszłość, postanowiły odebrać sobie życie? A może ktoś je do tego zmusił?
Śledztwo prowadzi zgrany tandem z komendy miejskiej w Łodzi – Lena Rudnicka i Marcel Wolski. W tej tragicznej zagadce policjanci napotykają kolejne tajemnice, które ukazują rodzinne relacje w zupełnie nowym świetle.

Zainteresowani? My na pewno sięgniemy po którąś z tych książek!


Zestawienie wakacyjnych premier książkowych to ciekawy materiał, ale sprawdźcie nasze równie ciekawe wywiady.

Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
mortuis non mentior
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.