Strona głównaFilmOdcinki świąteczne „Jak poznałem waszą matkę"

Odcinki świąteczne „Jak poznałem waszą matkę”

Jak poznałem waszą matkę to kultowy serial, idealny dla fanów Friends. Ponieważ bożonarodzeniowy okres coraz bliżej, a za oknami czasem prószy śnieg, to zapraszam na odcinki świąteczne Jak poznałem waszą matkę.

Wiele osób twierdzi, że serial nawiązuje do popularnej serii Friends. Nic dziwnego, gdyż można doszukać się wielu powiązań między postaciami obu produkcji. Jednak dziś skupię się nie na podobieństwach i różnicach, ale na wspaniałym klimacie bożonarodzeniowym, który posiadają poniższe odcinki świąteczne Jak poznałem waszą matkę.

Jak Lily zepsuła święta (s2e11)

Ted i Lily kłócą się, gdy kobieta odsłuchuje starą wiadomość, którą Mosby zostawił Marshallowi. Tymczasem Marshall rzuca pisanie pracy na studia, kiedy okazuje się, że zaginął prezent dla jego dziewczyny.

Mała Minnesota (s4e11)

Do Nowego Jorku  przyjeżdża młodsza siostra Teda, która chce z nim zamieszkać. Mężczyzna robi wszystko, aby trzymać ją z dala od Barneya. Marshall zabiera Robin do ulubionego baru, którego atmosfera pomaga jej z tęsknotą za Kanadą.

Jest czy nie jest (s6e12)

Lily i Marshall od dawna starają się o dziecko, ale bez skutku. Kiedy okazuje się, że kobieta jest w ciąży, szybko przekazują tę wiadomość przyjaciołom. Dobra nowina skłania ich do refleksji nad swoim życiem. Tuż przed podjęciem przez nich znaczących decyzji, małżeństwo przekazuje kolejną ważną wiadomość.

Symfonia iluminacyjna (s7e12)

Tym razem to nie Ted opowiada historię. Tym razem robi to Robin, która podejrzewa, że jest w ciąży. Informacją dzieli się jedynie z ojcem jej dzieci. Opisuje ten moment swoim dzieciom. Ted próbuje poprawić jej humor.

Przesadzona poprawa (s8e10)

Mama Marshalla szuka nowego partnera po śmierci męża. W oko wpada jej ojciec Lily. Jednak małżeństwo nie jest zachwycone romansem rodziców. W międzyczasie Robin nabiera coraz większych wątpliwości względem związku Barneya z Patrice i włamuje się do mieszkania mężczyzny, chcąc ukraść Playbook. Tymczasem Ted ma dość tego, że jego przyjaciele nie oddają pożyczonych od niego rzeczy.

Ostatnia strona cz. 1 (s8e11)

Barney przegrywa z Marshallem grę, przez co nie może się odzywać dopóki ktoś nie wypowie jego imienia. Ted wybiera się na starą uczelnię, aby zaprosić na otwarcie zaprojektowanego przez niego budynku swojego byłego profesora, który twierdził, iż ten niczego w życiu nie osiągnie. Robin musi zmierzyć się z wyzwaniem w pracy. Na koniec Barney wygrywa z Mosbym, któremu wyznaje swoje poważne zamiary.

Ostatnia strona cz. 2 (s8e12)

Marshall i Lily nareszcie mogą odpocząć i spędzić wspólnie trochę czasu. To ich pierwszy wieczór bez dziecka, odkąd urodził się Marvin, dlatego chcą go wykorzystać maksymalnie. Robin wybiera się z Tedem na otwarcie budynku, ale po drodze mają jeszcze jeden przystanek. Mosby wygaduje się Marshallowi z tajemnicy Barenya.

Zachęcam do ponownego zapoznania się z tymi świątecznymi odcinkami. Który odcinek podobał Ci się najbardziej?


Zajrzyj także do spisu świątecznych odcinków z serialu Friends.

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.