Strona głównaFilmCo wiemy o trzecim sezonie „The Umbrella Academy”?

Co wiemy o trzecim sezonie „The Umbrella Academy”? [SPOILERY]

To już pewne – powstanie kolejna odsłona serialu o nieco dysfunkcyjnej rodzinie, pełnej osób o niecodziennych umiejętnościach. Czego i kiedy możemy się spodziewać?

 The Umbrella Academy coraz bardziej zyskuje na popularności i poszerza grono swoich fanów. Oficjalna wiadomość o kolejnym sezonie była tylko kwestią czasu.

 Drugi sezon serialu zakończył się dość intrygująco. Po kolejnym nieudanym skoku w czasie główni bohaterowie przenieśli się do alternatywnej rzeczywistości. W trzeciej odsłonie na pewno nie zabraknie następnych podróży w czasie.

 Robert Sheehan w wywiadzie dla GamesRadar powiedział, że chciałby, aby wrócili do czasów średniowiecza”, i dodał:

A co by było, gdyby wrócili do dnia, w którym wszyscy się urodzili? Coś w 1987 roku. Cały XX wiek był sporny. Zawsze wylęgam sny o fajkach.

 Możemy się spodziewać nowych bohaterów, wątków, a niemal pewnym jest powrót ekscentrycznej postaci, Reginalda Hargreevesa. Swego rodzaju enigmę sezonu stanowi The Sparrow Academy, o którym usłyszeliśmy pod koniec ostatniego odcinka drugiej serii. Showrunner Steve Blackman zdradził, że premierowy odcinek trzeciego sezonu będzie nosił tytuł Poznaj rodzinę – zatem być może poznamy nowy zespół wcześniej niż później.

Z pewnością podoba mi się pomysł robienia różnych proliferacji – powiedział Robert Sheehan w wywiadzie dla GamesRadar.

 Według najnowszych informacji zdjęcia do trzeciego sezonu The Umbrella Academy wystartowały już w lutym tego roku i potrwają aż do września. Premiery można więc spodziewać się pod koniec roku lub w pierwszej połowie przyszłego. Zwiastun 2. sezonu mogliśmy obejrzeć na około trzy tygodnie przed premierą, więc wygląda na to, że będziemy musieli trochę poczekać na pierwszą zapowiedź sezonu 3. – prawdopodobnie do 2022 r. Jednak sezon 2. The Umbrella Academy był jednym z najpopularniejszych programów w serwisie Netflix, więc portal może wcześniej opublikować zwiastun, aby nadać tempo.

  Wiadome jest, że wrócą do obsady: Elliot Page, Tom Hopper, Aidan Gallagher, David Castañeda, Emily Raver-Lampan  oraz Robert Sheehan. Ritu Arya  znów pojawi się jako Lila. Colm Feore powróci jako wspomniany wcześniej Reginald Hargreeves. Możemy spodziewać się również nowych postaci.

 Czekacie na The Umbrella Academy? Czego najbardziej jesteście ciekawi? Jakie macie opinie o poprzednich sezonach?


Zastanawiacie się, jak poradzili sobie twórcy serialu o młodej czarownicy? Przeczytajcie naszą recenzję czwartego sezonu Chilling Adventures od Sabrina!

Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
mortuis non mentior
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.