Strona głównaFilmDiuna - nowe plakaty do filmu oraz światowa data premiery

Diuna – nowe plakaty do filmu oraz światowa data premiery

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że premiera filmu Diuna odbędzie się 22 października 2021 roku, a przynajmniej tak zaplanowano. Natomiast teraz opublikowana została spora ilość plakatów promujących film spod skrzydeł Warner Bros. i Legendary Pictures.

Diuna to ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta o tym samym tytule, uznawanej za arcydzieło literatury, właściwie opus magnum nie tylko samego autora, ale i całego gatunku science fiction.

Hollywoodzka produkcja warta 175 milionów dolarów trafi na ekrany jesienią tego roku. Za produkcję odpowiadają Thomas Tull, Mary Parent i Cale Boyter wraz z producentami wykonawczymi. Na fotelu reżysera zasiadł utalentowany Denis Villeneuve, który – razem z Jonem Spaihtsem i Eric Rothem – odpowiada za scenariusz.

Natomiast w obsadzie głośne i cenione nazwiska, bo Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Dave Bautista, Stellan Skarsgård, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Zendaya, Oscar Isaac, David Dastmalchian i Jason Momoa. Całkiem ładnie, prawda?


Źródło: Deadline.com

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.