Strona głównaCiekawe„FABRYKA STRACHU” – ZAPOWIEDŹ DEBIUTANCKIEGO ZBIORU OPOWIADAŃ IGORA ADAMCZYKA

„FABRYKA STRACHU” – ZAPOWIEDŹ DEBIUTANCKIEGO ZBIORU OPOWIADAŃ IGORA ADAMCZYKA

CZY ZDOŁASZ WKROCZYĆ DO FABRYKI STRACHU BEZ DRESZCZY NA KARKU?

Fabryka Strachu to wyjątkowy zbiór opowiadań w wersji audio napisany przez Igora Adamczyka, a zrealizowany przez Piotra Czaplickiego. Opowiadania takie jak: Szansa, Caroline czy Potwór spod łóżka bez wątpienia spędzą słuchaczom sen z powiek na długi czas.

Premiera

Już 5 stycznia 2022 roku odbędzie się premiera najnowszego zbioru opowiadań pt. Fabryka Strachu, którego autorem jest jeden z pracowników naszego bloga! Igor Adamczyk to początkujący pisarz literatury grozy, a czytelnicy już niebawem będą mogli odkryć jego prozę w nieco innej odsłonie. Opowiadania takie jak: Caroline czy Pociąg skryty we mgle są dla autora nowością, w której – jak się okazuje – sprawdził się bardzo dobrze.

Gdzie można odnaleźć płytę?

Na kanale Zaczytany 5 stycznia, równo o północy, pojawi się dziewięć opowiadań Fabryki Strachu łącznie ze słowami od autora oraz podziękowaniami. Jedno opowiadanie (Silver Lake) dodatkowo ukaże się w wersji fizycznej płyty. W tej formie słuchacze otrzymają także niespodzianki, takie jak słowa tłumaczące genezę każdego z opowiadań i wywołane zdjęcie z podpisem.

Autor zadeklarował, że na ten moment nie ma w planach papierowej wersji Fabryki Strachu.

Fabryka Strachu okładka
fot. Igor Adamczyk

Kolejność opowiadań:

  1. Szansa
  2. A gdyby tak umarł? (projekt kolaboracyjny z Adrianem Iwaniakiem)
  3. Potwór spod łóżka
  4. A&A
  5. Caroline
  6. Brat pokazał mi, jak wskrzeszać zmarłych
  7. Pokój 202
  8. Pociąg skryty we mgle
  9. Sklep na rogu
  10. Silver Lake (Deluxe)
Fabryka Strachu okładka
fot. Igor Adamczyk

Słyszymy się niedługo!


Serdecznie zachęcam do odwiedzenia kanału Piotra oraz Instagrama Igora, aby zobaczyć więcej nowości!

Igor Adamczyk
Igor Adamczyk
A więc tak... Mam na imię Igor, mam 16 lat i pochodzę z Mazowsza. Książkami interesuje się już od dosyć dawna (8, może 9 rok życia), jednak w pewnym momencie przerwałem czytanie, ponieważ najzwyczajniej w świecie mnie to nudziło. Jak teraz patrzę na to z perspektywy czasu, to mówię sobie, że nie byłem najzwyczajniej w świecie gotowy na ten rozdział w moim życiu. Wróciłem jednak do książek pod koniec 2019 roku z serią "Więzień Labiryntu", a następnie zacząłem czytać Kinga, w którym dosłownie się zauroczyłem. Po przeczytaniu "Bastionu" zacząłem pisać i tak jakoś dalej koło się toczy, że czytam i piszę dalej i sprawia mi to na prawdę masę radości i szczęścia. Jeśli chodzi o jakiś inny temat to też lubię gotować i jako ciekawostkę mogę dodać, że najpierw w planach miałem "kucharzenie", ale intuicja podpowiadała mi, żebym poszedł w stronę książek i tak zrobiłem. Jestem na prawdę zadowolony z tej decyzji. Poza tym interesuje się również trenowaniem i uprawianiem sportów. Bardzo lubię wysiłek fizyczny w każdej możliwej formie. Podobnie jeśli chodzi o hobby to mam jeszcze jedno - astrologia. W sumie to jest takie bardziej zaciekawienie światem nad nami.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.