„Gra o Tron” może otrzymać trzy spin-offy. Co przedstawią nowe części?

- Reklama -

Gra o Tron to bardzo potężne uniwersum, które zgromadziło wokół siebie masę fanów. HBO zamierza to dobrze wykorzystać, więc w planach poza tworzonym teraz prequelem – House of the Dragon – są jeszcze trzy spin-offy.

Produkcje oparte na powieściach George’a R.R. Martina to czysty zysk dla HBO, toteż według podawanych przez portal Deadline.com informacji wynika, że pojawiły się trzy nowe projekty: 9 Voyages (lub też Sea Snake), Flea Bottom oraz 10,000 Ships.

Pierwszy projekt spin-offu serialu Gra o Tron już w rozwoju

Dwa z tych projektów to jedynie pomysły, które nie zostały jeszcze wdrożone przez HBO, ale jeden – Sea Snake – jest już opracowywany przez zespół do spraw kreatywnych pod dowództwem Brunona Hellera.

9 Voyages opowie historię Corlysa Velaryona i odbywanych przez niego morskich wypraw na pokładzie statku Sea Snake. Velaryon udał się do takich miejsc jak Pentos, Dragonstone i dookoła dna Westeros, a także do Lys, Tyrosh i Myr.

Drugi projekt HBO – zarys fabularny

Według pomysłu HBO – Flea Bottom przedstawi życie slumsów w Królewskiej Przystani, gdzie przelewa się od barów i burdeli. W głównej serii GoT dzielnica ta była określana Zapchlonym Tyłkiem, a ukrywali się w niej Arya i Gendry.

Trzeci projekt HBO – zarys fabularny

Natomiast 10,000 Ships ma odwoływać się do wyprawy księżniczki Nymerii i ocalałych członków podróży z Essos do Dorne – Rhoynarów. Akcja ta toczy się tysiąc lat przed wydarzeniami z serii głównej.


Źródło: deadline.com

Nie przegap najciekawszych newsów i zapisz się do naszego newslettera! Śledź z nami stronę film.writerat.pl i kochajmy filmy razem!

ZOBACZ TAKŻE

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

„Szpital New Amsterdam” – pacjent zawsze na pierwszym miejscu!

W ostatnim czasie Netflix zaskakuje nas licznymi nowościami. Kolejnym serialem dodanym na platformę jest Szpital New Amsterdam – dramat medyczny na podstawie książki Erica Manheimera....

„Imiona śmierci” – niezapomniana podróż przez Kraj Kwitnącej Wiśni

Książka Imiona śmierci, autorstwa Sylwii Waszewskiej, trafiła do księgarń 20 kwietnia. Ukazała się nakładem wydawnictwa Initium. To opowieść przede wszystkim o walce i zemście,...

Trylogia „Hell” usunięta – czy Pizgacz wyda „Start a fire”?

Niedawno głośno było o niezdrowej fascynacji i toksycznym fandomie trylogii Hell autorstwa P.S. Herytiera znanej jako Pizgacz. O ile uwielbienie dla twórczości i dzielenie...
- Reklama -