Strona głównaFilmHBO Max w Polsce już 8 marca! Specjalna oferta na start

HBO Max w Polsce już 8 marca! Specjalna oferta na start

HBO Max trafi do Polski już 8 marca b.r. i zastąpi platformę HBO GO. WarnerMedia przygotowało atrakcyjną zniżkę na start dla nowych użytkowników, a także dla obecnych subskrybentów zastępowanej usługi.

  • Premiera HBO Max w Polsce już 8 marca 2022 roku.
  • Cena subskrypcji wyniesie 29,99 zł, chyba że skorzysta się z 33% zniżki, co na stałe obniży cenę abonamentu do 19,99 zł.
  • W ramach jednego konta będzie można utworzyć 5 spersonalizowanych profili i wyświetlać filmy na trzech urządzeniach jednocześnie.
  • 8 marca serwis HBO GO zostanie wyłączony, a jego użytkownicy automatycznie przejdą na HBO Max na warunkach promocji 19,99 zł miesięcznie.

HBO Max to pierwsza platforma, która zaoferuje swoim użytkownikom dostęp do produkcji Warner Bros. 45 dni po premierze kinowej. Wśród kinowych hitów w serwisie znajdą się m.in. Matrix Zmartwychwstania, Diuna, King Richard: Zwycięska rodzina oraz Legion Samobójców: The Suicide Squad.

HBO Max to całkowicie nowe doświadczenie płynące z oglądania w streamingu. Serwis oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie – filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci, za które odpowiadają Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele więcej. – Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA

Ile kosztuje HBO Max? Co stanie się z użytkownikami HBO GO?

Dotychczas za korzystanie z platformy HBO GO trzeba było miesięcznie zapłacić 24,90 zł. HBO Max będzie dostępne w cenie 29,99 zł przy subskrypcji miesięcznej. Natomiast po skorzystaniu z 33% zniżki (obowiązującej do 31 marca 2022 r. włącznie) cena wyniesie 19,99 zł. Ze zniżki mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy, jak i obecni abonenci HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio. Ci drudzy po wprowadzeniu nowej platformy zostaną przeniesieni do niej automatycznie.

Zniżka, czyli skorzystanie z promocji przed jej wygaśnięciem, jest aktywowana na stałe, o ile w trakcie nie zrezygnuje się z subskrypcji. Ponowne aktywowanie usługi, chociażby po miesiącu przerwy, będzie skutkowało naliczeniem standardowej opłaty.

Po 31 marca zostanie wprowadzona możliwość opłacenia usługi z góry na rok w cenie 234,99 zł (a zatem w cenie 8 miesięcy).

Urządzenia, liczba profili, jednoczesne korzystanie

Na jednym koncie będzie można utworzyć w sumie 5 profili (jeden główny + 4 dodatkowe). Nie ma limitów co do liczby urządzeń, z których da się korzystać w ramach jednego konta, jednakże w tym samym czasie mogą odbywać się maksymalnie 3 streamy.

Platformę otworzysz na Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV™), Apple TV 4K i Google Chromecast™. Równie dobrze możesz skorzystać z konsoli do gier,, komputera czy urządzenia mobilnego.

Na przystosowanych do tego urządzeniach obejrzysz także wybrane tytuły w jakości 4K i z dźwiękiem przestrzennym 5.1 czy Dolby Atmos.


Źródło: informacja prasowa

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.