Strona głównaFilmJaki film na randkę w domu? Sprawdź, co warto obejrzeć podczas miłego...

Jaki film na randkę w domu? Sprawdź, co warto obejrzeć podczas miłego wieczoru

Randka w domu? Wcale nie trzeba wychodzić na miasto, by móc spędzić romantyczny wieczór z ukochaną osobą. Jednym z często wybieranych pomysłów, jest choćby wspólne oglądanie filmów. Które z nich sprawdzą się na randkę? Co i jak zaplanować na takie spotkanie?

artykuł sponsorowany

Jak zorganizować randkę w domu?

Czy randka zorganizowana w domu to dobry pomysł? A dlaczego by nie? Nie zawsze trzeba spotykać się na mieście i szukać ciekawych rozrywek. Czasem można pozwolić sobie na odrobinę relaksu i przygotować coś samodzielnie, układając cały plan spotkania we własnym domu. Możliwości wbrew pozorom jest całkiem sporo, a wiele będzie zależało przede wszystkim od naszej wyobraźni i tego, jak chcemy, by wyglądał wspólny wieczór. Ciekawe do zrealizowania pomysły na randkę w domu podrzuca normalna.pl, można więc zasugerować się podpowiedziami dostępnymi w internecie. W sieci jest pełno porad tego typu i mogą nas one zainspirować.

Jednym z takich pomysłów, jest wspólny seans filmowy na domowym telewizorze. Tylko jakie produkcje mogą się sprawdzić? Co można obejrzeć z drugą połówką?

Jaki film na randkę w domu? Filmy romantyczne na randkę

Pewnym standardem są tutaj filmy z gatunku romansów, które z pewnością mogą bardzo pomóc w budowaniu odpowiedniej atmosfery. Sprawdzą się zarówno komedie romantyczne, jak i dramaty. Przykładowe tytuły: Pretty Woman, Przeboje i Podboje, Zakochany bez pamięci, Notting Hill, Zakochana Złośnica, Miasto Aniołów, Narodziny Gwiazdy czy Dom nad jeziorem.  Wśród produkcji, na które warto byłoby zwrócić uwagę, znajduje się także 50 pierwszych randek, Lewy sercowy, czy niezwykle wzruszający film Uwierz w ducha, który zalicza się jednocześnie do gatunku fantasy. Wybór jest oczywiście większy, ponieważ ta kategoria produkcji filmowych cieszy się ogromną popularnością.

Filmy z gatunku fantasy/sci-fi?

Jeżeli druga połówka lubi takie klimaty, to jak najbardziej można pokusić się  o ciekawe tytuły z tej kategorii. Warto pamiętać o tym, że wiele filmów, niezależnie od gatunku, ma też wątki romantyczne, czego przykładem jest Gwiezdny Pył czy Interstellar. Warto obejrzeć także Osobliwy dom Pani Peregerine, Nowy Początek, Między piekłem a niebem czy nawet filmy z Marvela albo pójść w klasykę i wybrać Władcę Pierścieni lub Na skraju jutra. Możliwości jest sporo, jako że to jeden z popularniejszych gatunków ostatnich lat.

Animacje jako pomysł na randkę?

W sumie to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy tak wiele ich powstaje. Są one nie tylko niesamowite pod względem wizualnym, ale i niezwykle zabawne, poruszające ważne tematy życiowe, a także mające wiele wspólnego z romansem. Ciekawym przykładem jest choćby Odlot, Zakochany kundel, Wall-E i wiele innych. Lista choćby samych bajek Disneya jest niesamowicie długa, a gdyby dodać do tego jeszcze Pixar, robi się naprawdę imponujący wybór. Kto nie obejrzałby znów Madagaskaru czy Shreka? Zarówno starsze klasyczne produkcje, jak i te całkiem współczesne, np. Kraina Lodu, cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród młodszych, jak i starszych widzów.


Artykuł przygotowany przez reklamodawcę

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.