Strona głównaLiteraturaHubert Meyer powraca w najnowszej książce Katarzyny Bondy!

Hubert Meyer powraca w najnowszej książce Katarzyny Bondy!

Prowokacja? Bezmyślność? Czy chora zabawa psychopaty? Dlaczego ktoś porzucił walizkę z ciałem przy ruchliwej szosie? Katarzyna Bonda powraca z kolejną częścią przygód Huberta Meyera!

Autorka bestsellerów i niewątpliwa królowa polskiego kryminału — Katarzyna Bonda — powraca z najnowszą powieścią. Już 9 listopada na półkach księgarni pojawi się Kobieta w walizce — kolejna część serii o Hubercie Meyerze.

Plakaty ze zdjęciem Klaudii Janus już wyblakły, a nadzieje na odnalezienie kobiety spadły do zera. Nagle przypadkowy kierowca odnajduje na poboczu tajemniczą walizkę, a w niej… ludzkie szczątki. W środku znajduje się również naszyjnik z listkiem — taki sam, jaki nosiła Klaudia.

Śledczy próbują wezwać na pomoc Huberta Meyera, jednak właśnie odczekuje w areszcie na swoją rozprawę. Do sprawy oddelegowano więc Grzegorza Kaczmarka. Policjant jest pewien, że za zabójstwem stoi ktoś z miejscowych.

W trakcie śledztwa ustalono, że ciało długo przebywało w wodzie. Dlaczego więc ktoś zdecydował się je wyłowić i porzucić na poboczu? 

Sytuacja pogarsza się, gdy okazuje się, że Klaudia nie była jedyną zaginioną. Siedem lat wcześniej z plaży uprowadzono młodą turystkę. Jej personaliów nigdy nie ustalono. Wiadomo tylko, że w dniu zaginięcia na szyi miała złoty łańcuszek z listkiem…

Kim jest kobieta w walizce?

Kobieta w walizce to poruszający i pełen napięcia kryminał, który na pewno nie pozwoli wam się oderwać. Zostawi za sobą znaczy ślad w pamięci i pochłonie was na całe godziny!


A już wkrótce recenzja na naszej stronie!

Nie zapomnijcie o naszym zestawieniu ośmiu ponadczasowych kryminałów!

Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
mortuis non mentior
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.