Strona głównaPublicystykaKulturaW Ebookpoint.pl rozpoczyna się Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2024!

W Ebookpoint.pl rozpoczyna się Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2024!

Ruszył Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2024 – czyli tysiące ebooków, audiobooków i książek w atrakcyjnych cenach!

Wielkanoc z Ebookpoint.pl

Księgarnia Ebookpoint.pl to jedna z największych księgarń internetowych w Polsce i każdego roku przygotowuje dla czytelników sporo książkowych atrakcji. Nie inaczej będzie tej wiosny. W dniach 26 marca – 1 kwietnia 2024 roku na wszystkich wielbicieli literatury czeka jedna z takich właśnie atrakcji!

Niemal 60 tysięcy tytułów – ebooków, audiobooków, książek oraz kursów video – zrabatowanych jest nawet o 98%, a ceny startują już od 6,90zł.

Rozpoczyna się Wielkanocny Kiermasz Książkowy! W akcji biorą udział setki wydawców – od największych i najpopularniejszych wydawnictw w Polsce, aż po te bardziej specjalistyczne, zaskakujące niszową, niespotykaną ofertą.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą księgarni.

Weź udział w konkursie!

konkurs ebookpoint.pl
fot. ebookpoint.pl

Akcji towarzyszy także konkurs we współpracy z marką inkBOOK, portalem NadWyraz.com oraz marką wyjątkowych herbat Teabag. Można w nim wygrać czytniki, gadżety oraz bony na zakupy w Ebookpoint. Wystarczy wejść na bloga księgarni, zapoznać się z zasadami i wziąć udział w konkursie. Wiosenną czytelniczą zabawę czas zacząć – rabaty czekają na nas do lanego poniedziałku.

Jeśli chcecie wziąć udział w rywalizacji, zapraszamy na stronę konkursu.


Przeczytaj naszą recenzję książki Kawiarnia pod Pełnym Księżycem i kup książkę w dobrej cenie w księgarni ebookpoint.pl!

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.