Strona głównaFilm"Kosmiczny mecz: Nowa era" – zwiastun 2. części filmu z ekipą Looney...

„Kosmiczny mecz: Nowa era” – zwiastun 2. części filmu z ekipą Looney Tunes

Kosmiczny mecz 2, czyli Kosmiczny mecz: Nowa era wreszcie doczekał się zwiastuna. Jest on dostępny zarówno w wersji polskiej, jak i oryginalnej, ale my prezentujemy wam tę pierwszą. LeBron James i Królik Bugs razem w jednej drużynie!

Nowa produkcja wytwórni Warner Bros. ponownie przedstawi losy bohaterów Looney Tunes. W drużynie Królika Bugsa poza popularnymi postaciami z uniwersum zagra także sam LeBron James. Tak jak zapowiadało studio, nie brakuje nawiązań do popkultury, bo w filmie zobaczymy Żelaznego giganta, Konga, czy chociażby Drogona z Gry o tron.

Kosmiczny mecz: Nowa era – opis i data premiery

LeBron James razem z synem zostają uwięzieni podczas podróży do studia Warner Bros. w świecie, w którym żyją wszystkie postacie tejże wytwórni kontrolowane przez AL G (Don Cheadle). LeBron wyrusza z Królikiem Bugsem w podróż po nieznanej mu krainie przepełnionej kultowymi postaciami. Gdy drużyna Looney Tunes zostaje skompletowana, musi zmierzyć się z tajemniczym planem AL G, przyjąć wyzwanie i pokonać go w kosmicznym meczu.

Światowa premiera filmu już 16 lipca 2021 roku. Nie wiadomo jednak, kiedy Kosmiczny mecz 2 trafi na ekrany polskich kin lub platform (co akurat mało prawdopodobne).

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.