Strona głównaFilmKot zamiast Kate Winslet w "Titanicu"! Lepsze niż oryginał?

Kot zamiast Kate Winslet w „Titanicu”! Lepsze niż oryginał?

Nie, ten tytuł nie jest clickbaitem. Od kilku dni przerobione kultowe sceny z filmu Titanic podbijają internet za sprawą jednego puchatego aktora! Lizzy, bo takie imię nosi kotka, wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio i wygryzła Kate Winslet. To trzeba zobaczyć!

Titanic z kotem

Może zacznijmy od tego, kim jest Lizzy? Jak czytamy w opisie na kanale YouTube, sceniczne imię Lizzy to OwlKitty. Kotka ma dwa lata, mieszka w Portland w Oregonie i występuje we wszystkich filmach na kanale, za co dostaje smakołyki i mnóstwo przytulania. Co ciekawe, o czym także dowiadujemy się z opisu, nigdy nie złapała ptaka. Ale za to lubi smak serka śmietankowego!

Do tej pory OwlKitty pojawiła się w takich klasykach jak Gwiezdne wojny, Harry Potter, Park Jurajski, Jak wytresować smoka, Lśnienie, Titanic, 50 odcieni szarości i Ryzykowny interes. Możesz ją również znaleźć w Game of Thrones, The Lion King i Stranger Things.

Prawdziwa gwiazda, a do tego z piękną sierścią i wyjątkowym mruknięciem. A jej gra? Oczywiście z pazurem! Titanic with a Cat to obowiązkowa pozycja dla fanów dobrych filmów i miłośników kocimiętki kotów.

Jak powstał Titanic z kotem?

A teraz materiał dla tych, których interesuje, jak powstaje koci film. Nagranie zza kulis:


Źródło: YouTube, OwlKitty | Ilustracja wyróżniająca: kadr z Titanic with a Cat

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

1 KOMENTARZ

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.