Strona głównaFilm"Mission: Impossible 7" – premiera jednak w 2023 roku

„Mission: Impossible 7” – premiera jednak w 2023 roku

Premiera Mission: Impossible 7 została przesunięta na 2023 rok. Kontynuacja serii miała trafić na ekrany w drugiej połowie bieżącego roku, ale datę zmieniono z uwagi na COVID-19.

Film Mission: Impossible – Fallout widzowie przyjęli raczej pozytywnie, dlatego w 2018 roku wytwórnia Paramount Pictures informowała, że kolejna część ukaże się w 2022 roku. Niestety z uwagi na wciąż niepewną sytuację z pandemią COVID-19 zdecydowano odwlec w czasie realizację tych dwóch filmów. Toteż 7. część trafi na ekrany 14 lipca 2023 roku, a 8. dopiero 28 czerwca 2024 roku.

Mission: Impossible 7 – Paramount Pictures podaje powód przesunięcia

W przytoczonym przez ScreenRant oświadczeniu Paramount Pictures wyjaśnia, że powodem są opóźnienia, które powoduje pandemia:

Po głębokim przemyśleniu Paramount Pictures i Skydance postanowiły przesunąć daty premier Mission: Impossible 7 i 8 w odpowiedzi na opóźnienia spowodowane trwającą pandemią.

Nie określono, co konkretnie wpłynęło na opóźnienia, ale z publikowanych wcześniej informacji z planu do 7. części jasno wynika, że praca była trudna i realizacja kosztowała wiele nerwów.

Nadchodzące dwie kontynuacje serii Mission: Impossible wyreżyseruje Christopher McQuarrie. W obsadzie zobaczymy oczywiście Toma Cruise’a w roli agenta Ethana Hunta, a poza nim wystąpią także: Hayley Atwell, Ving Rhames, Henry Czerny, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Angela Bassett i Simon Pegg.


Źródło: screenrant.com / fot. wyróżniająca – Paramount Pictures

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.