Strona głównaFilmNetflix – co obejrzeć w weekend? Podpowiadamy

Netflix – co obejrzeć w weekend? Podpowiadamy

Zamiast wertować całą platformę w poszukiwaniu czegoś, co warto obejrzeć, lepiej zdać się na nasze podsumowanie nowości. Sprawdź, co warto obejrzeć w ten weekend na Netfliksie!

Seriale – co obejrzeć w weekend?

Ripley (premia 4.04.2024 r.)

Zaczynamy premierą serialu Ripley, która odbędzie się 4 kwietnia, czyli w czwartek. To jeszcze nie weekend, ale produkcja zapowiada się na tyle ciekawie, że szkoda byłoby ją przegapić.

Ripley może kojarzyć się z filmem Utalentowany Pan Ripley – i słusznie, bo oba dzieła powstały na podstawie książki Patricii Higsmith, choć serial rozszerza swoją fabułę do całej pięciotomowej serii książek.

Serial przedstawia trzymającą w napięciu historię Toma Ripleya, który podejmuje się wielu zadań, by przetrwać w Nowym Jorku lat 60. W końcu przyjmuje zlecenie od wpływowego Włocha, który chce, aby Ripley sprowadził jego syna do domu. Nowe wyzwanie popycha go w świat intryg, przestępstw i czyhającego wokół niebezpieczeństwa.

Parasyte: The Grey (05.04.2024 r.)

Wersja live-action serii mang zatytułowanych Parasyte. Tajemnicze stworzenia, które przybywają z kosmosu, zaczynają pasożytować na zaatakowanych osobach, przejmując nad nimi kontrolę. Ludzkość podejmuje próbę obronienia się przed intruzami.

Filmy – co obejrzeć w weekend na Netfliksie?

Mocny temat (05.04.2024 r.)

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film przedstawia kulisy jednego z najgłośniejszych wywiadów. Opowieść o sile kobiet, które nieugięcie dążyły do tego, by świat poznał wywiad redaktorki Newsnight z księciem Andrzejem.

W obsadzie między innymi Gillian Anderson i Rufus Sewell.

Przeczytaj: „Jestem jak wy. Czuję, pracuję i kocham ” – wywiad z osobami w spektrum autyzmu

Rzeźbiarz łez (04.04.2024 r.)

Dla spragnionych dramatycznych historii i wzruszającego kina idealnym wyborem na weekend będzie Rzeźbiarz łez.

Po latach spędzonych w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny. W końcu zdają sobie sprawę, że łączy ich silne i zaskakujące uczucie, którego nie są w stanie opanować.


Zapisz się do newslettera! Kultura, to tutaj! Najciekawsze newsy i rankingi.

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.