Strona głównaFilmNetflix – jakie filmy zaoferuje nam w lutym?

Netflix – jakie filmy zaoferuje nam w lutym?

Czas w nowym roku biegnie nieubłaganie. Dopiero zaczął się styczeń, a my już wypatrujemy kolejnego miesiąca. Również Netflix nie zwalnia tempa, zapowiadając nam aż sześć gorących nowości na swojej platformie. Część to ich oryginalne dzieła, ale znajdą się tam i takie, które być może mieliście już okazję oglądać. Zaciekawieni?

Malcolm i Marie – 05.02

Na samym początku lutego Netflix oferuje nam dość interesującą produkcję.

Filmowiec Malcolm wraz ze swoją dziewczyną wraca do domu po premierze filmu. Para oczekuje pozytywnych recenzji i samych sukcesów. Wszystko jednak zaczyna się burzyć, gdy na jaw wychodzą różne problemy ich związku. Czy młodzi ludzie przetrwają taką próbę dla swojej miłości? Wydaje mi się, że to pozycja zdecydowanie warta uwagi, szczególnie, że w role tytułowych postaci wcielają się John Washington i Zendaya.

Wieści ze świata – 10.02

Kilka lat po zakończeniu wojny, weteran Jefferson Kyle Kidd podróżuje od miasta do miasta jako narrator literatury faktu. W pewnym momencie jego ścieżki krzyżują się z dziesięciolatką. Dziewczyna wychowuje się jako część ludności Kiowa, która ją przygarnęła. Johanna jest wrogo nastawiona do świata, jednak pewna sytuacja sprawia, że zaczyna towarzyszyć Kiddowi w trakcie jego wędrówki. Oboje przemierzą wiele mil w poszukiwaniu domu albo miejsca, które mogliby tak nazwać. Warto też zaznaczyć, że w głównej roli zobaczymy Toma Hanksa, a u jego boku zagra młodziutka Helena Zengel.

Miłość do kwadratu – 11.02

Netflix zaprezentuje również polską komedię romantyczną. Opowiada ona historię dziewczyny prowadzącej podwójne życie. Monika jest młodą nauczycielką, ale podczas sesji zdjęciowych zamienia się w Klaudię. Pewnego dnia poznaje ona Enzo, przystojnego i popularnego mężczyznę. Co się jednak stanie, gdy pozna on obie wersje młodej kobiety, nie wiedząc, że to jedna i ta sama osoba?

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze – 12.02

Dwa dni przed Walentynkami będziemy mogli poznać dalsze losy Lary Jean. Nastolatka spędza świetne wakacje w Korei wraz z siostrami, jednak przed nią stoi perspektywa powrotu do domu i wybrania uczelni. Oprócz tego ruszają przygotowania do balu maturalnego. Niestety ostatnia klasa to nie tylko chwile beztroskiej zabawy, ale przede wszystkim czas trudnych wyborów. Jaką decyzję podejmie główna bohaterka i jak wpłynie to na jej związek z Noah? Przekonajcie się!

O wszystko zadbam – 19.02

Marlia Grayson jest opiekunką prawną. W swojej pracy odnosi mnóstwo sukcesów, a dla własnej korzyści finansowej może zrobić wiele. Za swój nowy cel, a zarazem klientkę, obiera emerytkę – Jennifer Peterson. Starsza kobieta jest bardzo bogata, więc Marla wraz ze swoją partnerką liczą na duży zysk. Okazuje się jednak, że to wcale nie będzie łatwe zadanie. Pani Peterson skrywa pewien mroczny sekret i wplątuje prawniczkę w walkę z bezlitosnym przeciwnikiem.

Trzy kroki od siebie – 26.02

Netflix postanowił również na swoją platformę dodać film z 2019 roku. Opowiada on historię chorej na mukowiscydozę Stelli. Pewnego razu poznaje ona Willa Newmana (w tej roli Cole Sprouse, którego możecie znać z Riverdale). Od tej pory nic już nie będzie takie same. Jak rozwinie się relacja między bohaterami, gdy ze względu na chorobę muszą zachować odstep?

https://youtu.be/k9vF9YRa-c0

To oczywiście nie wszystkie filmy, które w lutym zaprezentuje nam Netflix. Oprócz tych nowości będziemy mogli również oglądać Obywatela Jonesa, Historię Kopciuszka, Annę Kareninę czy też Sufrażystkę. Nadchodzący miesiąc wydaje się więc być bardzo ciekawy i obfity w różnorodne produkcje. Na którą z nich czekacie najbardziej?


W lutym również będą wychodzić nowe odcinki Riverdale. Koniecznie więc sprawdźcie teorie dotyczące piątego sezonu!

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.