Strona głównaFilmNetflix powiększy bibliotekę o kolejny hit TVP! Już nie tylko "Ranczo"

Netflix powiększy bibliotekę o kolejny hit TVP! Już nie tylko „Ranczo”

Netflix jako największy serwis streamingowy nieustannie aktualizuje swoją bibliotekę. Poszerzyło ją już kultowe Ranczo, teraz dołączy do niej jeszcze jeden polski hit telewizyjny – Rodzinka.pl.

Rodzinka.pl to dzieło w reżyserii Patricka Yoki, które w latach 2011-2022 emitowała TVP. Produkcję wycofano ze względu na spadek oglądalności. Teraz serial dołączy u boku Rancza do biblioteki Netfliksa. Widzowie będą mogli oglądać go już od 31 sierpnia 2023 roku.

 

Rodzinka.pl na Netflix
fot. Netflix

Przez lata Rodzinka.pl cieszyła się dużą popularnością, a jej plan zdjęciowy był miejscem rozwoju umiejętności dla wschodzących gwiazd młodego pokolenia – Julii Wieniawy, Wiktorii Gąsiewskiej, Adama Zdrójkowskiego czy Macieja Musiała.

Rodzinka.pl opowiada o życiu rodziny, w której Ludwik (Tomasz Karolak) i Natalia (Małgorzata Kożuchowska) wychowują trójkę swoich synów – Kacpra, Kubę oraz Tomka.

Serial został zainspirowany kanadyjskim Les Parents. Łącznie wyprodukowano 16 sezonów, które w sumie liczą 287 odcinków. Co oznacza, że jeśli ktoś zdecyduje się na oglądanie, czeka go całkiem długa rozrywka.


Źródło: wirtualnemedia.pl / Netflix

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.