Strona głównaFilmNie patrz w górę – zwiastun komedii z gwiazdorską obsadą

Nie patrz w górę – zwiastun komedii z gwiazdorską obsadą

Do sieci trafił zwiastun komedii Netfliksa z iście gwiazdorską obsadą – w rolach głównych zobaczymy Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence. Film opowie o dwójce astronomów wyruszających w tournée po redakcjach mediów, aby te ostrzegły ludzkość przed pędzącą w stronę naszej planety kometą.

Data premiery

Film Nie patrz w górę trafi do wybranych kin 10 grudnia, a już 24 grudnia na platformę Netflix.

O czym jest?

Kometa jest na kursie kolizyjnym z Ziemią, a studentka Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) są jedynymi, którzy o tym wiedzą. Rzecz w tym, że nikt nie zwraca na nich uwagi. Do zderzenia ma dojść za jedyne 6 miesięcy, a przekonanie społeczeństwa skupionego na mediach społecznościowych do spojrzenia w górę okaże się bardzo trudnym i zarazem komicznym zadaniem.

Zwiastun filmu

Obsada Nie patrz w górę

To po części już ikony Hollywood. W filmie u boku Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence zagrają Meryl Streep (jako prezydent Janie Orlean), Jonah Hill (jako Jason Orlean), Cate Blanchett (w roli prowadzącej programu The Daily Rip). A oprócz nich pojawią się takie gwiazdy jak Rob Morgan, Himesh Patel, Timothée Chalamet (który wcielił się w Paula w najnowszej adaptacji Diuny), Kid Cudi, Matthew Perry, Tomer Sisley, a nawet gwiazda muzyki pop – Ariana Grande.


Źródło: YouTube / Netflix

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.