Strona głównaFilmOdcinki świąteczne „Teorii Wielkiego Podrywu”

Odcinki świąteczne „Teorii Wielkiego Podrywu”

W ten grudniowej odsłonie pojawiło się już Friends, podobnie jak Jak poznałem waszą matkę. Teraz przyszedł czas na powrót do kolejnego kultowego serialu o przyjaciołach. Odcinki świąteczne Teorii Wielkiego Podrywu przedstawią Ci wyjątkowy sposób na spędzanie tego specjalnego okresu w roku.

Teoria Wielkiego Podrywu to jeden z najdłuższych powstałych sitcomów. Serial liczy 12 sezonów, co jest równoznaczne z ponad dekadą pracy nad tym projektem. Poznajemy w nim wspaniałych bohaterów, z których największą popularnością cieszy się Sheldon. Seria skupia się na życiu czterech przyjaciół dzielących zamiłowanie do nauki oraz komiksów. Także u nich nie zabrakło grudniowej atmosfery, dlatego zapraszam na świąteczne odcinki Teorii Wielkiego Podrywu.

Hipoteza koszyka z kosmetykami do kąpieli (s2e11)

Sheldon dowiaduje się, że Penny ma dla niego prezent, dlatego stawia sobie za punkt honoru kupienie jej czegoś wyjątkowego. To okazuje się dużym wyzwaniem. W międzyczasie umawia się ona ze współpracownikiem Leonarda, dla którego jest to cios w serce.

Kongruencja macierzyńska (s3e11)

Matka Leonarda przyjeżdża do niego ze świąteczną wizytą, a przy okazji informuje go o rozwodzie z jego ojcem. Sheldon nie wydaje się tym zaskoczony. To wywołuje w Hofstadterze wiele mieszanych uczuć, który dodatkowo martwi się, czy Penny przypadnie rodzicielce do gustu. Aby lepiej się poznać, kobiety udają się do baru.

Symulacja świętego Mikołaja (s6e11)

Przyjaciele grają w świąteczną wersję Dungeons & Dragons, co nie nie podoba się Sheldonowi. Podczas rozgrywki opowiada im, dlaczego tak bardzo nienawidzi świąt. Tymczasem Raj wybiera się z dziewczynami do klubu, a one postanawiają znaleźć mu partnerkę.

Ekstrakcja Coopera (s7e11)

Ku swojemu niezadowoleniu Sheldon musi jechać do Teksasu, aby pomóc przy porodzie siostry. W tym czasie reszta paczki ubiera choinkę i zastanawia się, jak potoczyłoby się ich życie, gdyby go nie poznali.

Infiltracja clean roomu (s8e11)

Amy postanawia urządzić święta w stylu wiktoriańskim, a to daje Sheldonowi kolejny powód do narzekania. Ponadto na kolacji zjawia się ojciec Raja, będący w trakcie rozwodu. Tymczasem Leonard oraz Howard udają się do sterylnego laboratorium i przypadkowo wpuszczają tam gołębia. Po długiej walce dzwonią do Raja po pomoc.

Podsumowanie wakacyjne (s10e12)

Tym razem paczka spędza święta oddzielnie. Sheldon i Amy jadą do Teksasu, a tam muszą w końcu wyznać jego matce, że mieszkają razem. Howard i Bernadette spędzają trudne pierwsze dni z córeczką, o których później opowiadają pozostałym. Natomiast Leonard i Penny walczą o choinkę.

Oto kolejna dawka świątecznych odcinków. Pamiętałeś je wszystkie? Który podobał Ci się najbardziej?


Sprawdź także świąteczne odcinki Jak poznałem waszą matkę.

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.