Strona głównaCiekawePieprz i sól - książka zdecydowanie dla niegrzecznych!

Pieprz i sól – książka zdecydowanie dla niegrzecznych!

Pieprz i sól to nowa powieść autorstwa K.A. Figaro. Czy na pewno można zatracić się w szalonym seksie, wyłączając emocje i uczucia? Gaja przekona się o tym na własnej skórze, poznając smak namiętności, grzesznego pożądania i zdrady. K.A. Figaro funduje jazdę bez trzymanki, lektura zdecydowanie tylko dla niegrzecznych!

  • Premiera książki: 23 marca 2022
  • Wydawnictwo: Lipstick Books
  • Liczba stron: 320
  • Gatunek: romans, obyczajowy
  • Autor: K.A. Figaro
pieprz i sól
materiały prasowe

Gaja Strzelczyk, główna bohaterka powieści Pieprz i sól, zostaje poddana pewnej próbie. Jednak czy wyjdzie z niej zwycięsko? To silna i żywiołowa kobieta, traktująca wszystko i wszystkich z dystansem. Od szczegółowej analizy woli działanie, a w najbliższym otoczeniu ma tylko jedną osobę, której bezgranicznie ufa. Na swojej drodze spotyka na pozór dwóch identycznych mężczyzn, jednak różnią się oni od siebie niczym ogień i woda. A Gaja przecież lubi igrać z żywiołami…

CZYTAJ TAKŻE: MUZYCZNE PODSUMOWANIE TYGODNIA

K.A. Figaro – pisarka o niezliczonej ilości pomysłów na nowe powieści. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na co dzień pracująca w Centrum Usług Społecznych. Matka, żona i kobieta z marzeniami. Autorka bestsellerowej serii Rozchwiani, wydawanej przez Lipstick Books (Prosty układ, Zranione uczucia, Próba życia, Dwie drogi oraz Bez tchu). Pisanie to jej hobby, podobnie jak gotowanie. Pieprzu lubi dodawać nie tylko do swoich dań, ale przede wszystkim do pikantnych powieści.

 

pieprz i sól 2
materiały prasowe

FRAGMENT KSIĄŻKI

– Pamiętasz mnie, złociutka?

– Nie – skłamałam, ale to był facet, któremu wbiłam obcas w stopę.

– Kłamiesz – odparł, unosząc kąciki ust. Jego oczy zabłyszczały. Ścisnęłyśmy się z Izką mocno, żeby nikt nas nie rozdzielił.

– Nie. Nie kłamię – syknęłam. – Takich palantów jak ty spotykam co i rusz – dodałam, żałując, że nie potrafię utrzymać języka za zębami. Byłam zdenerwowana, a musiałam myśleć logicznie. Nienawidziłam mężczyzn takiego pokroju. Przypominał mi Gabriela, tylko w lepszym wydaniu.

– Podobasz mi się taka… ostra. Zawsze taka jesteś?

– Dla takich jak ty tak.

– W łóżku też?

– Takich jak ty nie posuwam – warknęłam. – Zastawiasz drogę. Proszę, żebyś nas przepuścił.

– Może się jednak spotkamy?

– Może, kiedyś… – odparłam na odczepnego.

– Świetnie. Może dziś? U mnie w sypialni?

Co za prostak! Z chęcią obiłabym mu tą śmiejącą się gębę.

– Sorry. Dziś już jestem zajęta.

Patrzyłam na niego, nie spuszczając wzroku.

– Przez nią? – Spojrzał na Izę, która zatrzęsła się obok jak osika.

– Nie twój interes – żachnęłam i wtedy usłyszałam znajomych śmiech. To Łukasz!

– Dziewczyny, szukamy was i szukamy. Skorzystałyście już z tej toalety?

Podszedł do mnie i objął ramieniem. Jego przyjaciel dokładnie to samo zrobił z Izką. Przylgnęłyśmy do nich, udając, że jesteśmy razem.

Orangutan zrobił skwaszoną minę i minął nas bez słowa. Odetchnęłam z ulgą. Czułam, że sobie odpuścił. Na pierwszy rzut oka mogliśmy do siebie z Łukaszem pasować. Miał śniadą cerę, ciemne oczy, blond włosy… i był gejem, ale tego tamten palant nie musiał przecież wiedzieć.

CZY WARTO CZEKAĆ?

Pieprz i sól to lektura, która z pewnością przypadnie do gustu fanom oraz fankom tego gatunku. Wyraziste i charakterne postacie oraz odpowiednia dawka pikanterii i humoru sprawiają, że warto czekać na premierę.


Przeczytaj również o zupełnie nowym wydawnictwie literackim – Mięta!

Aneta Kolesińska
Aneta Kolesińskahttps://www.wattpad.com/user/xxAneKo
Bezpośrednia, zakręcona, ciekawa świata autorka. Na Wattpadzie znana ze swoich osobliwych recenzji, z nutą humoru i arogancji.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.