Strona głównaPublicystykaKulturaPrzyjemność połączona z pomaganiem? Da się!

Przyjemność połączona z pomaganiem? Da się!

Lubicie kupować rzeczy i pomagać innym, ale nie wiecie, jak to połączyć? Dariusz Zwoliński, autor 10 gramów logiki, wpadł na genialny pomysł! Już teraz możecie powiązać przyjemność z pomaganiem! Przy zakupie najnowszej książki tego autora wspomożecie fundację Gajusz. Widzicie, jakie to łatwe?

Może zacznijmy od książki

Każdy powinien przeczytać 10 gramów logiki! To historia o uczuciach, zagubieniu i szukaniu sensu życia. Główną bohaterką jest Maria, która po śmierci mamy jest pogubiona i trudno jej zorientować się w nowej rzeczywistości. Z pomocą przychodzi ktoś, kogo bardzo długo odsuwała od siebie. Czy pomoże on Marysi odnaleźć zagubiony element jej istnienia?

Po zapoznaniu się z powieścią uważam, że jest naprawdę godna uwagi. Styl autora i sama fabuła świetnie ze sobą współgrają, co sprawi, że zakochacie się w historii głównej bohaterki

Kocham pomagać! A Wy?

Dariusz Zwoliński postanowił cały dochód ze sprzedaży swojej nowej powieści przeznaczyć dla podopiecznych Fundacji Gajusz. Myślę, że kupując tę książkę, pomożecie nie tylko chorym dzieciom, które marzą, aby normalnie żyć, ale i sobie, bo historia Marii motywuje do zmian na lepsze.

Cena nie jest wygórowana – to jedynie 31 zł przy zamówieniu bezpośrednim (cena za książkę: 24 zł, wysyłka 7 zł) lub na platformie Allegro.

Idealny prezent na święta.

Po przeczytaniu tych wspaniałych 238 stron śmiało mogę powiedzieć, że powieść to świetny pomysł na prezent pod choinkę dla ukochanej osoby. Gdyby to wam nie wystarczyło, autor zadedykuje Waszą książkę i podpisze ją.

Jeśli się zdecydujecie (a uważam, że warto), to zamówienie możecie składać na: mvc.tel@gmail.com.

Każda społeczność złożona jest z pojedynczych osób. Odpowiednio dobrani ludzie tworzą grupy i podejmują szlachetne działania. Niosą pomoc drugiemu człowiekowi, powołując do życia dobroczynne organizacje. Fundacje, bo o nich myślę, przypominają mi trochę książki. One mają znaczenie tylko wtedy, kiedy powstają z myślą o innych.
Proszę, kupcie 10 gramów logiki – cały dochód ze sprzedaży pomoże fundacji GAJUSZ w realizacji statutowych działań.

(słowa zaczerpnięte z prywatnego profilu Dariusza Zwolińskiego na Facebooku)

Podsumowanie

Grudzień to wyjątkowy czas, zwłaszcza w czasach pandemii. Jeśli macie taką możliwość, proszę, zakupcie tę książkę. Sprawicie przyjemność sobie lub waszym bliskim, a przy okazji pomożecie potrzebującym.

Jeśli nadal nie jesteście pewni, zachęcam Was do przeczytania recenzji 10 gramów logiki, która znajduje się na blogu.

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.