Strona głównaFilmQUIZ: Seriale Netflix - rozpoznaj je po kadrze!

QUIZ: Seriale Netflix – rozpoznaj je po kadrze!

Netflix słynie przede wszystkim z dobrych seriali. A jeśli nie dobrych, to przynajmniej masowych, bo nie ma co ukrywać – dodawane są one dosyć często. O ile długo musimy czekać na kolejne sezony, o tyle nowe tytuły wychodzą praktycznie co chwilę.

Quiz: Seriale Netflix to test wiedzy o popularnych produkcjach dostępnych na platformie, który nie powinien sprawić problemu prawdziwym fanom. Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu, a w teście quizie znajdziecie tylko największe tytuły.

Dołącz do naszej grupy: NETFLIX | filmy i seriale warte obejrzenia i kochaj filmy razem z nami!

Już niebawem druga część quizu, tym razem jednak znacznie trudniejsza, a przynajmniej mam taką nadzieję. Jeśli chcecie więcej takich treści, więcej rankingów filmowych, polecanych nowości, recenzji i newsów – koniecznie zasubskrybujcie nasz Newsletter, dzięki któremu będziecie otrzymywać specjalne materiały na swoją skrzynkę mailową oraz staniecie się częścią społeczności Writeratu! Dzięki temu będziemy mieli jeszcze większą motywację, aby dla Was tworzyć. Nie wysyłamy spamu! Szanujemy Wasz czas, zaufanie i zaangażowanie.

[interact id=”606a3327d723160017b9f037″ type=”quiz” mobile=”false”]

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

1 KOMENTARZ

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.