Strona głównaCiekaweSabrina Carpenter w ogniu krytyki po wydaniu kontrowersyjnego teledysku

Sabrina Carpenter w ogniu krytyki po wydaniu kontrowersyjnego teledysku

Sabrina Carpenter to aktualnie jedna z najbardziej znanych gwiazd, które zaświeciły dzięki Disney Channel. Choć ma tylko dwadzieścia cztery lata, już osiągnęła niesamowity sukces.

Sabrina Carpenter pierwszy raz pokazała się światu w serialu NBC Law & Order. Bliżej poznaliśmy ją jako Mayę Hart w produkcji Disney Channel Dziewczyna poznaje świat u boku Rowan Blanchard. W 2015 mogliśmy odkryć jej muzyczną stronę dzięki debiutanckiemu albumowi Eyes Wide Open.

Kariera muzyczna Sabriny wybuchła po nagłym wydaniu piosenki Skin w 2020 roku, która rzekomo miała być odpowiedzią na debiutancki singiel Olivii Rodrigo – driver’s license.

Sabrina Carpenter znana jest z niekonwencjonalnych, ale ładnych teledysków – jak klip do because i liked a boy czy Nonsense.

31 października tego roku Sabrina Carpenter opublikowała teledysk do piosenki Feather

Jego akcja częściowo dzieje się w kościele, co nie do końca spodobało się niektórym internautom.

Portal Polonia Christiana w swoim artykule wyraźnie okazał artystce dezaprobatę, nazywając ją jednocześnie pseudogwiazdą.

Autor tekstu jednoznacznie podkreśla problem profanacji poprzez scenografię oraz ubiór piosenkarki, określając go jako noszenie sukienki, która przypomina bieliznę erotyczną.

Media informują, że wikariusz, który zgodził się na nagranie teledysku, ponosi konsekwencje. Kościół, w którym odbyło się nagranie, poświęcono. Zorganizowano również mszę przebłagalną. 

Teledysk do piosenki Feather zebrał już prawie 9 milionów wyświetleń i liczba ta wciąż rośnie.


Polecamy również Studio Accantus!

Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
mortuis non mentior
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.