Strona głównaPublicystykaKultura„Świąteczne namiętności” – zapowiedź książki

„Świąteczne namiętności” – zapowiedź książki

Antologia Świąteczne namiętności to dziesięć zmysłowych opowieści, w których o przyspieszony puls i wypieki na twarzy zadbają mistrzynie gatunku: Paulina Świst, Anna Wolf, Magdalena Winnicka, Edyta Folwarska, Kinga Litkowiec, K.C. Hiddenstorm, Patrycja Strzałkowska, J.B. Grajda, Charlotte Mils i Agata Suchocka. Premiera Świątecznych namiętności odbędzie się już 27 października 2021 roku!

Świąteczne namiętności będą idealnym prezentem na zimne wieczory. Pikantne opowieści, napisane przez czołowe autorki literatury kobiecej, rozgrzeją Was do czerwoności.

świąteczna namiętności
Materiały prasowe.

SEKSOWNY POLICJANT

Tuż przed Bożym Narodzeniem Ance udaje się zdać egzamin na prawo jazdy. Dziewczyna wsiada więc za kierownicę i świętuje to wydarzenie z setką na liczniku. Jazda po śliskiej drodze jest bardzo ekscytująca, dopóki zza rogu nie wyłania się radiowóz, a w nim dwóch przystojnych policjantów. Kiedy okazuje się, że jednym z mężczyzn jest Arek – dawny znajomy Pauli – Ankę przechodzi dreszcz. Wiadomo przecież, że nic nie działa na kobiece zmysły tak jak widok seksownych mundurowych… Dziewczyna doświadcza więc uczuć, o jakich zupełnie zapomniała. Kto wie do czego doprowadzi to przypadkowe spotkanie po latach?

NIEZNAJOMY PASAŻER

Magda zostaje zaproszona do Zakopanego przez przyjaciółkę. Planowo ma tam spędzić dwa miesiące, pomagając Hance w przygotowaniach do ślubu, jednak wie, że znajoma chce w ten sposób odciągnąć jej myśli od bolesnego rozstania i utraty pracy. Gdy już mało brakuje, by kobieta przegapiła pociąg, na ziemię sprowadza ją nieznajomy, który jedzie w tę samą stronę. Wkrótce między nim a Magdą zaczyna iskrzyć, ale czy to wystarczy, by uleczyć złamane serce kobiety?

PROPOZYCJA

Zachar organizuje huczną imprezę z zamiarem świętowania Nowego Roku. Lecz gdy w tłumie bawiących się znajomych, zauważa osobę, której z pewnością nie było na liście gości, jest w szoku. Tym większym, że tajemniczą kobietą okazuje się być Katerina Tarasova – dziennikarka, która już od dłuższego czasu szuka na Zachara haka. Jednak mężczyzna zamiast poprosić ochroniarzy o interwencję, ulega  zjawiskowej urodzie Kateriny. Wkrótce okazuje się też, że kobieta ma dla niego bardzo kuszącą propozycję…

NIE PRZEGAPCIE PREMIERY!

Antologia Świąteczne namiętności ukaże się już 27 października – tego wydarzenia nie możecie przegapić, bo autorki książki mają w rękawie jeszcze więcej zniewalających historii! Zebrane w tym tomie teksty to także opowieści o drugich szansach, nieodwzajemnionych uczuciach i  straconych nadziejach. Możemy obiecać jedno: będzie gorąco!


Ciekawi Cię literatura w tym samym gatunku? Przeczytaj recenzję „STACJI SERC”.

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.