Strona głównaCiekaweTematyka bloga – pochodzenie nazwy, wpisy, itd.

Tematyka bloga – pochodzenie nazwy, wpisy, itd.

Tematyka bloga Writerat jest dosyć obszerna jak na blogi. Ja sam nie jestem zwolennikiem trzymania się tylko jednego tematu, bo to byłoby nudne. Pomijając nawet ten fakt, nasz blog skupia się na pisaniu tekstów felietonowych, niosących jakiś konkretny przekaz lub też luźną myśl i nie może ograniczyć się tylko do jednego.

GŁÓWNA TEMATYKA BLOGA

Są jednak zasady, których należy się trzymać chociażby w małym stopniu. Jedną z takich zasad w przypadku blogowania jest wyznaczenie wątków głównych. W naszym przypadku główna tematyka bloga obejmuje zakres felietonów utrzymanych w sarkastycznym, humorystycznym i luźnym stylu, ciekawostek, gorących tematów ze świata, oczami redaktorów (jak na przykład koronawirus), opisu przygody z pisaniem i różnych przydatnych porad.

CZYM SĄ DLA NAS FELIETONY?

Zapewne niektórzy z was wiedzą, na czym polegają felietony, ale znacząca większość nie do końca orientuje się, co to jest. Przyznam szczerze, że ja też jeszcze do niedawna nie wiedziałem. W każdym razie – o tym, czym są felietony, przeczytacie na stronie Wikipedii. Ja natomiast opowiem wam, jak my je rozumiemy. Otóż dla nas felietony są artykułami (wpisami) przedstawiającymi nasz pogląd, stanowisko i myśl na temat, który opisujemy. Historie z życia, nasze sny, marzenia, przygody.

CZĘSTOŚĆ PUBLIKOWANIA

Obecnie mamy mało autorów, toteż częstość publikowania nie będzie tak duża, ale postaramy się wrzucać przynajmniej jedną publikację na tydzień. Śledźcie nasze social media: Facebook i Instagram. Tam jesteśmy z wami częściej!

TEMATYKA BLOGA A NAZWA

Skąd wzięła się nazwa strony? Tematyka bloga nawiązuje do nazwy tylko w niewielkim stopniu, gdyż WRITERAT to zestawienie dwóch słów writer (ang. pisarz) i literat (w kontekście dobrego pisarza).


Zobacz, co zrobić żeby dołączyć do naszego zespołu!

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.