Strona głównaFilm"Venom: Let There Be Carnage" – premiera filmu przesunięta!

„Venom: Let There Be Carnage” – premiera filmu przesunięta!

Sony Pictures podało do wiadomości informację o przesunięciu kinowej premiery filmu Venom: Let There Be Carnage. Druga część dzieła poszerzającego uniwersum Spider-Mana – którego zresztą 1. część przyjęła się dosyć średnio – pojawi się trzy miesiące później niż planowano.

Na początku druga część Venoma miała pojawić się na ekranach kin w październiku 2020 roku, jednak nie było to możliwe ze względu na zamknięcie ośrodków kultury na całym świecie z powodu pandemii COVID-19. Premierę przesunięto wówczas na 25 czerwca 2021 roku. Jednakże studio Sony Pictures skutecznie zniszczyło nadzieję tych, którzy nie mogą się doczekać filmu. Nową premierę wyznaczono na 17 września 2021 roku.

Czytaj także: „Mission: Impossible 7” – Vanessa Kirby na nowym zdjęciu z planu

Venom: Let There Be Carnage – skąd ta zmiana?

Jednak to nie zła sytuacja kin skłoniła włodarzy do tej decyzji, a przesunięcie na 25 czerwca przez Universal Pictures premiery filmu Szybcy i wściekli 9. Sony Pictures nie chce konkurować o widza z tak popularną serią, więc data wypuszczenia filmu musiała ulec modernizacji.

W obsadzie: Tom Hardy (Eddi Brock), Michelle Williams (Anne Weying), Naomie Harris (Frances Barrison), Stephen Graham. Reżyserią zajął się Andy Serkis.


Źródło: screenrant.com

Śledź newsy, rankingi i recenzje na stronie film.writerat.pl. Pomóż nam się rozwijać i udostępniaj interesujące treści. Kochajmy filmy razem!

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.