Wcale Nie Tajna Grupa (WNTG) – potencjał różnych ludzi

Każdy z nas ma inne pasje, lubimy inne rzeczy i potrafimy coś innego. Na pewno chcielibyście rozwijać się na różnych płaszczyznach. Lubicie pisać, nagrywać, montować lub robić grafiki? To mamy dla was propozycję!

Wcale Nie Tajna Grupa to zespół ludzi, gdzie każdy może pochwalić się innym talentem i umiejętnościami. Tworzą wspaniałe audiobooki, recenzje oraz grafiki. A wszystko to dzieje się w czeluściach Wattpada i YouTube.

Czym zajmują się Nietajni?

Na kanale WNTG oraz ich oficjalnym profilu w serwisie Wattpad znajdziecie recenzje, grafiki oraz audiobooki opowiadań z tego portalu.

Recenzje grupy obejmują najróżniejsze gatunki – od romansu, przez fanfiction i dramat, aż do science-fiction i opowiadań historycznych.
A jak mają się sprawy z audiobookami?  Z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a jeśli nie, to na pewno wkrótce się to pojawi.
Grafiki tworzy zespół uzdolnionych w tym zakresie osób, a zamówienie ich jest naprawdę proste! Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i tyle! Okładki czy karty postaci możecie dostać w każdym stylu – czy to minimalizm, czy fotomanipulacja – graficy WNTG na pewno podejmą się zadania.

Wady ukryte przez potencjał

Oczywiście, jak każda grupa, również ta Nietajna ma wady. Na szczęście ich ciężka praca oraz ogromny potencjał pozwalają zapomnieć o niektórych niedociągnięciach członków zespołu i skupić się na tym, co dobre. A zalet mają naprawdę wiele – ogromna ilość talentów, wiedzy i chęci do działania. Wszyscy redaktorzy grupy wspierają się wzajemnie podczas pracy oraz pomagają sobie, czego efekty możemy zobaczyć w ich publikacjach.

A co o grupie sądzą jej członkowie?

„Przyszłość nasza grupa ma na pewno. Widać to przede wszystkim w wielu członkach, w których jest ogromny potencjał. Czasami wystarczy dać im wolną rękę i służyć radą, a są w stanie zrobić więcej, niż sami się spodziewają.”

„Co mi się podoba? Wszystko. Jedyne co niespecjalnie, to, że nie mam dla grupki tyle czasu, ile bym chciał, ale wiadomo, każdy ma prywatne życie i dlatego też nie czepiam się, jak ktoś nie wysyła nagrań na czas. Tu chodzi przede wszystkim o zabawę.”

„Myślę, że moje oczekiwania były znacznie mniejsze, miały być audiobooki, a mamy grafikę i świetnie prosperującą recenzownię. Jesteśmy na szczycie, jeśli chodzi o recenzje pod ilością zgłoszeń, wyświetleń jak i gwiazdek na wattpadzie. To daje świadomość, że początkujący autorzy po prostu nam ufają”.

„Były chwilę zwątpienia w całość, jednak ludzie, którzy sukcesywnie do nas dołączali i zostawali, powodowali, że wszystkie wahania względem grupy po prostu znikały.”

„Co mi się podoba? Zgranie wielu osób. Mamy w grupie fantastyczną ekipę, gotową do pomocy, kiedy tylko jest to możliwe. Myślę, że wielu członków to nie tylko zwykli uczestnicy, ale taka internetowa rodzina.”

Wcale Nie Tajna Grupa to coś dla każdego

Jeśli szukacie miejsca, gdzie doznacie nowych możliwości, zrelaksujecie się i odkryjecie nowe tytuły do przeczytania, to z wielką chęcią polecam wam właśnie Wcale Nietajną Grupę! A jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, poznać bliżej członków zespołu, zapraszam Was na ich profil na Wattpadzie oraz kanał YouTube.

Wiktoria Pietrzak

Wesoła, rozrywkowa uczennica szóstego roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Prefekt Naczelna i pomocna Krukonka. Autorka bookstagrama lis.czytacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *