Strona głównaFilmWeekendowe polecajki #15 – „Święta Last Minute”

Weekendowe polecajki #15 – „Święta Last Minute”

Dziś czas na kolejną grudniową propozycję, dlatego zapraszam przed ekran. Tym razem będzie to komedia, którą pewnie większość zna. Jednak mało który film tak wprowadza w zimowy nastrój, jak Święta Last Minute.

Grudzień rozpoczął się na dobre, podobnie jak zimowe, weekendowe polecajki. Dziś proponuję komedię pokazującą, co jest najważniejsze w święta. Bohaterowie zabiorą Cię do swojego szalonego świata, gdzie będą musieli zmierzyć się nie tylko z czasem, ale również bliskimi, których zawiedli. Uruchom CDA i ciesz się seansem Święta Last Minute.

Garść faktów

Film z 2004 roku w reżyserii Joego Rotha to zabawna ekranizacja powieści Johna Grishama Ominąć święta. Wystąpili w niej m.in. Jamie Lee Curtis, Dan Aykroyd i Tim Allen, który został nominowany za tę rolę do Sterowca. Przed Tobą opowieść pełna humoru i rodzinnego ciepła, przenosząca widza w całkiem inny świat.

Zmiana planów

Krankowie to miła rodzina. Wszyscy w okolicy ich uwielbiają. Co roku wzorowo obchodzą święta – kupują piękną choinkę, wieszają kolorowe ozdoby i szykują pyszną kolację. Jednak tym razem ich córka nie przyjechała do domu, dlatego postanawiają na czas Bożego Narodzenia wyjechać na Karaiby. Z pozoru świetny pomysł od samego początku wydaje się skazany na porażkę. Sąsiedzi się obrażają, a córka niespodziewanie zmienia plany i wybiera się do rodziców na gwiazdkę. Karaiby muszą poczekać.

We skip Christmas

Święta Last Minute to świetna komedia dla całej rodziny. Pokazuje, jak ważne są święta i spędzenie ich z najbliższymi. Mogą pojawić się łzy radości bądź wzruszenia, ale dobra obsada oraz świetny humor sprawią, że seans będzie pełen śmiechu.

Zajrzyj też do poprzedniej weekendowej polecajki.

Weekendowe polecajki #15 – „Święta Last Minute”
fot. telemagazyn

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.