Strona głównaFilm"Spider-Man: Bez drogi do domu" – Zendaya czuła się jak matka Hollanda!

„Spider-Man: Bez drogi do domu” – Zendaya czuła się jak matka Hollanda!

Powrót trzech Spider-Manów w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu emocjonował każdego fana uniwersum Marvela. Chociaż spekulacje i rzekome przecieki pojawiały się już na długo przed premierą, studio nie przyznawało, że do niego dojdzie. Ostatecznie jednak w filmie spotkało się trzech Peterów Parkerów. W jednym z wywiadów Zendaya wyznała, że na początku czuła się jak matka Hollanda.

Na planie filmu Spider-Man: Bez drogi do domu ponownie pojawił się Tom Holland, a wraz z nim Zendaya i Jacob Batalon. Dołączyli do nich oczywiście Andrew Garfield i Tobey Maguire. To właśnie obecność tych dwóch aktorów, znanych z poprzednich ekranizacji Spider-Mana, sprawiła, że Zendaya poczuła się jak matka Toma Hollanda. Dlaczego?

Tom Holland stresował się spotkaniem

W wywiadzie dla Marvel Entertainment Zendaya wyznała, że wspólnie z Jacobem wspierali Hollanda i bardzo przejmowali się tym, jak odbiorą go Andrew i Tobey. Zendaya czuła się jak mama odprowadzająca dziecko do przedszkola.

To było tak zabawne, tamten pierwszy dzień, byłam zestresowana za ciebie (za Toma Hollanda – przyp. red.). Ponieważ czułam się jakoś tak… Musieliśmy zrobić próbę, a ja i Jacob poczuliśmy się jak twoi rodzice, podrzucający cię pierwszy raz do przedszkola. I to było coś w sensie: „Och, mam nadzieję, że inne dzieci go polubią”. No i: „Liczę, że nie wróci z płaczem”. I właśnie, byliśmy tam, a ja robiłam wam zdjęcia, żebyście mogli je potem mieć, i to było takie urocze.

Spider-Man: No Way Home

Światowa premiera filmu odbyła się 17 grudnia 2021 roku. Obraz znalazł się na liście najbardziej dochodowych kinowych produkcji – po sześciu tygodniach od premiery znajdował się na 6. miejscu. Natomiast po pierwszych dwunastu dniach Spider-Man: Bez drogi do domu zgromadził w kasie miliard dolarów.


Źródło: Marvel Entertainment | Zdj. wstępu: fot. kadr z filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” / Marvel Pictures

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.