Strona głównaLiteratura"Ziemia i skrzydła" Piotra Wałkówskiego już dostępna w przedsprzedaży

„Ziemia i skrzydła” Piotra Wałkówskiego już dostępna w przedsprzedaży

Ruszyła przedsprzedaż książki Ziemia i skrzydła autorstwa Piotra Wałkówskiego. Przechodząc na stronę Wydawnictwa Abyssos będziecie mogli zakupić produkt, który zostanie do was wysłany po 8 listopada 2021 r.

Ziemia i skrzydła to połączenie postapo, cyberpunka i fikcji politycznej. Zręczna kombinacja gatunków pozwoli na chwilę literackich uniesień, które nie dadzą wam zapomnieć o tej nietuzinkowej pozycji.

To swoista rewolucja w kręgu polskiej fantastyki, przesiąknięta groteską, stawiająca opór wobec skrajnie prawicowych poglądów, coraz częściej przekazywanych nam przez media.

Opis Ziemi i skrzydeł

XXV wiek. Na wyniszczonym wojną atomową świecie panuje kruchy pokój. Nowe państwa zapewniły dobrobyt tylko nielicznym. Żyjące w nędzy masy niewiele jednak dzieli od rewolucji.

Europa. Pozbawiony tronu władca Cesarstwa Polskiego udaje się na emigrację. Dwugatunkowe społeczeństwo kraju, w którym wspaniałe pałace otoczone są przez morza slumsów, ma wreszcie szansę dokonać ogromnych zmian. Czy będzie to możliwe w obliczu zagrożenia zarówno ze strony ościennych mocarstw, jak i zwolenników starego porządku? Opis pochodzi od wydawcy

Przedsmak powieści Ziemia i skrzydła

W oczekiwaniu na premierę książki Piotra Wałkówskiego możecie zapoznać się z jego opowiadaniem Serratia marcescens, które jest wprowadzeniem w uniwersum powieści.

Na stronie wydawnictwa dostępne są za darmo formaty ebook (pdf, mobi, epub), natomiast na kanale Straszne Opowieści znajdziecie także audiobooka.

Fanpage Piotra Wałkówskiego

Autor w swoim dziele prezentuje niebanalny sposób postrzegania świata, którym często dzieli się na swoim fanpage’u na Facebooku, toteż serdecznie was tam zapraszamy.

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.