Strona głównaFilm"Atomówki" - pierwsze zdjęcia z planu ujawnione! Oto Bójka, Bajka i Brawurka

„Atomówki” – pierwsze zdjęcia z planu ujawnione! Oto Bójka, Bajka i Brawurka

The CW wystartowało ze zdjęciami do Atomówek w wersji live action. W rolach głównych Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault. Właśnie podzielono się zdjęciami z planu. Jak wam się podobają nowe Atomówki?

Powerpuff, czyli aktorska wersja kultowych Atomówek, przedstawi superbohaterki już jako dorosłe kobiety. W serialu produkowanym przez The CW zmierzą się z absolutnie nieidealnym życiem.

Atomówki – pierwsze zdjęcia z planu odcinka pilotażowego

W serwisie TMZ opublikowano sporą dawkę zdjęć z planu. Są na nich oczywiście nasze gwiazdy: Bójka (Chloe Bennet), Bajka (Dove Cameron) i Brawurka (Yana Perrault). Rzecz jasna w dobrze znanym kostiumach.

Serial opowie o Bójce, Bajce i Brawurce, które w dzieciństwie słynęły jako bohaterki Ameryki. Teraz jednak ich życie się zmieniło. Są dorosłymi kobietami, które żałują, że młodzieńcze lata spędziły na walce z przestępcami. Czy w momencie, kiedy świat będzie potrzebował ich jeszcze bardziej niż niegdyś, połączą siły i znów staną do walki razem?

Scenariusz do aktorskiej kontynuacji napisały Diablo Cody i Heather Regnier.

Oryginalna animacja

Pierwszy raz Atomówki poznaliśmy w 1998 roku, animacja zadebiutowała na Cartoon Network. Bójkę, Bajkę i Brawurkę stworzył przypadkowo profesor Atomus, kiedy to w jego laboratorium rozbiło się naczynie ze „Związkiem X”.


Źródło: www.tmz.com

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.