„Bez przedawnienia” – zapowiedź patronacka

Katarzyna Żwirełło powraca z nową serią kryminalną Dwa bieguny! Tom pierwszy, objęty przez nas patronatem, wprowadza czytelnika w świat pełen niesprawiedliwości, przemocy i zemsty. Jak młody aspirant poradzi sobie w starciu z przebiegłym zabójcą? Premiera Bez przedawnienia już 14 kwietnia!

  • TytułBez przedawnienia 
  • Autor: Katarzyna Żwirełło
  • SeriaDwa bieguny
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Dreams
  • Gatunek: Kryminał
  • Premiera: 14.04.2022 r.
"Bez przedawnienia" - zapowiedź patronacka
fot. materiały prasowe

Gdy przyszłość nie daje o sobie zapomnieć

Aspirant Robert Baczuk zajmuje się rodzinnymi tragediami, takimi jak samobójstwa czy morderstwa w afekcie. Choć radzi sobie z tym świetnie, to wciąż marzy, aby stawić czoła innym wyzwaniom. W końcu dostaje sprawę, która może skierować jego karierę na nowe tory. W ścianie świeżo oddanego oddanego użytku mieszkania na warszawskim Wilanowie znaleziono ciało posła. To może być przełom w karierze Baczuka. Jednak zabójstwo polityka okazuje się być zaledwie początkiem serii wydarzeń, w których mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości i wygrać wyścig z mordercą.

O autorce

Katarzyna Żwirełło, Autorka książki"Bez przedawnienia"
fot. materiały prasowe

Katarzyna Żwirełło pisze odkąd pamięta. Zaczynała od wierszy, następnie próbowała w swoich sił w romansach i opowieściach młodzieżowych. Swoje miejsce odnalazła jednak dopiero w kryminałach. Jej pierwsza seria kryminalna Między prawem liczy 4 tomy i cieszy się bardzo pozytywnym opiniami. W ubiegłym roku we współpracy Wydawnictwem Dreams wydała książkę Nim padnie pierwszy strzał.

Pochodzi z Łodzi, a obecnie mieszka w Warszawie. Podczas pisania towarzyszy jej aromat kawy. Spokój odnajduje podczas górskich wędrówek, a wizyty na warszawskiej strzelnicy pomagają jej się skupić. Jest mamą, żoną oraz właścicielką psa.

 

Koniecznie obserwujcie naszego Instagrama, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat nadchodzącej premiery!


A aby umilić sobie czekanie na nową książkę Katarzyny Żwirełło, zajrzyjcie do recenzji książki Małgorzaty Oliwii Sobczak Szelest.

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.