Strona głównaLiteratura„Na zboczu góry” nie pozwoli Wam zasnąć

„Na zboczu góry” nie pozwoli Wam zasnąć [ZAPOWIEDŹ]

Po sukcesie poprzednich książek Ewa Bauer już w kwietniu powróci na półki księgarni z czymś nowym, bardziej mrocznym i bardziej interesującym. „Na zboczu góry” udowodni nam, że zaufanie to coś, co prowadzi do zguby.

Magda i Michał to młode narzeczeństwo, które wyjeżdża na podróż przedślubną w góry. Ich niewielki budżet sprawia, że muszą dzielić apartament z innym turystą.

Podczas jednego ze spacerów gubią się na górskim szlaku. Wtedy tajemniczy mieszkaniec chaty na uboczu proponuje im swoją pomoc.

Kiedy jednak para nie wraca z wyjazdu, a ślad po nich ginie, bliscy postanawiają zgłosić zaginięcie. Szybko okazuje się, że nie są oni pierwszymi, którzy zaginęli w tych okolicach. Prywatny detektyw i zawzięta przyjaciółka Magdy rozpoczynają zawiłe i intrygujące śledztwo.

Ewa Bauer z wykształcenia jest prawniczką, interesuje się psychologią i podróżami. Miłośniczka Małego Księcia i dobrej kuchni. Choć pisanie książek miało być zajęciem na emeryturę, zdecydowała się przyspieszyć ten proces i już w 2011 wydała swoją debiutancką powieść W nadziei na lepsze jutro nakładem wydawnictwa Radwan. Na zboczu góry to jej pierwszy kryminał.

Na zboczu góry zapowiada się jako zapierająca dech w piersiach i zawiła historia pełna zakrętów i zwrotów akcji. Ewa Bauer serwuje nam labirynt tajemnic i karuzelę emocji.

Na zboczu góry zaprezentuje się nakładem wydawnictwa Prozami 18 kwietnia!


Fanów kryminału zapraszamy do lektury Wody czerwone!

Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
mortuis non mentior
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.