Strona głównaFilmHarry Potter z własnym serialem? HBO Max pracuje nad produkcją

Harry Potter z własnym serialem? HBO Max pracuje nad produkcją

Harry Potter, uwielbiana przez miłośników magii na całym świecie seria książek młodzieżowych – a także cykl filmów – może wreszcie otrzymać serial.

Harry Potter z własnym serialem? Ta niepotwierdzona, aczkolwiek niesamowita, informacja pochodzi z renomowanego portalu The Hollywood Reporter, który na podstawie swoich źródeł aktorskich stwierdził, że serial jest właśnie na bardzo wczesnym etapie tworzenia. Ma on powstać dla platformy HBO Max, której to zarządcy zbili majątek na franczyzie Harry’ego Pottera. Poszerzenie uniwersum byłoby fantastycznym krokiem dla wytwórni.

Jak podaje portal, odbyto już kilka spotkań z potencjalnymi scenarzystami serii, aby pozyskać jak najlepszy pogląd na możliwość realizacji projektu.

Oficjalne oświadczenie HBO Max i wytwórni Warner Bros. zaprzecza pogłoskom o zamyśle na serial o Harrym Potterze, ale niewykluczone, że jest to sytuacja podobna do tej z nadchodzącym Spider-Manem 3, w którym wystąpią wszyscy trzej aktorzy wcielający się kiedykolwiek w postać głównego bohatera. Plotki w tym przypadku okazały się być prawdziwe.

Według The Hollywood Reporter serial o Harrym Potterze jest projektem priorytetowym dla platformy. Niestety do czasu, kiedy Warner Bros. pozytywnie zaskoczy fanów Harry’ego Pottera, informacja ta jest jedynie czystą spekulacją.

Przypomnijmy, że łączny przychód Box Office wszystkich części z Wizarding World wyniósł blisko 10 miliardów dolarów.


Czy Harry Potter z własnym serialem mógłby równać się filmom? Tego nie wiemy, ale zapraszamy do krótkiej analizy Harry’ego Pottera po latach.

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.