Strona głównaCiekaweHarry Styles ponownie w Polsce? – pierwsze informacje

Harry Styles ponownie w Polsce? – pierwsze informacje

Po pandemicznej przerwie od koncertowania Harry Styles – światowa gwiazda muzyki pop – wreszcie odwiedził Polskę 18 lipca 2022 roku. Niedawno okazało się, że muzyk poszerzył listę miejsc, do których zamierza się wybrać w 2023 roku. Wśród nich znalazła się Warszawa!

Harry Styles jest w trakcie światowej trasy Love on Tour promującej jego drugi (Fine Line) i trzeci album (Harry’s House). Kilka tygodni temu muzyk pierwszy raz odwiedził Polskę i widocznie bardzo mu się spodobała, gdyż w nadchodzących w 2023 roku koncertach wziął ją pod uwagę. Tym razem muzyk odwiedzi Stadion PGE Narodowy w Warszawie. Przewidywana data koncertu to 2 lipca 2023, ale chodzą plotki, że możliwe jest dodatkowe show 1 lipca.

HARRY STYLES NA TAURON ARENIE

Podczas koncertu Harry’ego w Krakowie jego wierni fani zaskoczyli go rozmaitymi akcjami koncertowymi, pochwalili się świetną znajomością tekstów jego piosenek i pokazali, jak dobrze się bawić. Nie obeszło się bez ikonicznego rozpoznawania imion fanów i śpiewania im Happy Birthday (oraz polskiego Sto Lat). Na odchodne Harry zapewnił, że spędził na scenie świetny czas i na pewno jeszcze wróci do Polski. Jak widać – słowa dotrzymał!

HARRY STYLES ODWIEDZI WARSZAWĘ!

Na social mediach muzyka pojawiły się informacje o nowych datach koncertów. Trasa obejmująca Europę uwzględnia również Warszawę, co okazało się wielką niespodzianką dla polskich fanów. Jeśli wszystko pójdzie według planu, Harry zaśpiewa na Stadionie Narodowym już 2 lipca 2023 roku! Mimo że do wydarzenia został jeszcze rok, już teraz na Twitterze lub Facebooku można znaleźć pierwsze informacje dotyczące koncertu.

Oto kilka z nich:

  1. KIEDY  ROZPOCZNIE SIĘ SPRZEDAŻ BILETÓW?

    Przedsprzedaż rozpocznie się 1 września 2022 roku, a oficjalna sprzedaż ruszy dzień później. Więcej informacji odnośnie kupna biletów można uzyskać na stronach livenation.pl lub ticketmaster.pl.

  2. JAK WYGLĄDAJĄ BILETY?
  3. ILE BĘDĄ KOSZTOWAĆ BILETY?

    Cena biletów na koncert Harry’ego w Polsce w 2023 roku nie jest jeszcze znana. Ale uwzględniając ceny z poprzedniego show w Krakowie, przewidywany koszt biletu standardowego może wynieść od 300 do 500 zł.

  4. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ UKŁAD STADIONU I SCENY?

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną wizytę Harry’ego Stylesa w Polsce; bez wątpienia będzie to kolejne wielkie wydarzenie!


Przegapiłeś koncert Harry’ego w Krakowie? Nic straconego! Sprawdź naszą relację z wydarzenia!

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.