Strona głównaFilmHBO, HBO2, HBO3 – nowości na listopad

HBO, HBO2, HBO3 – nowości na listopad

Sieć kanałów HBO powiększyła swoje zbiory filmowe i bazę seriali. Tym razem w propozycjach znalazło się wiele produkcji familijnych. W artykule znajdziecie listę najciekawszych z nich!

W listopadzie na platformach HBO, HBO2 i HBO3 nie tylko będziecie mieli okazję obejrzeć kontynuacje ulubionych seriali, takich jak Dystopia, Stargirl czy Sprawa idealna, ale i spędzicie miło czas z rodziną przy filmowych nowościach.

WIEDŹMY

Film Roberta Zemeckisa jest zachwycającą wizualnie adaptacją popularnej powieści Roalda Dahla, zrealizowaną dla współczesnej publiczności.

Po śmierci rodziców kilkuletni chłopiec trafia pod opiekę kochającej babci. Ponieważ w miasteczku Demopolis, w którym mieszkają, napotykają diaboliczne wiedźmy, przezorna babcia, aby uchronić wnuka, zabiera go do nadmorskiego kurortu. Jednak pech chciał, że akurat w tym samym czasie Wielka Wiedźma zorganizowała tam zlot czarownic…

Pełen mrocznego humoru, nadziei i wzruszających scen obraz z Wiedźm to must watch do obejrzenia w tym miesiącu!

TRZEBA ICH ROZWIEŚĆ

Największym marzeniem 15-letniego Damiena (Jakob Wedel) jest szczęście rodziców. Kiedy stwierdza więc, że do siebie nie pasują, postanawia poszukać im innych potencjalnych ukochanych. Co z tego wyniknie?

Zachwycający komediodramat opisujący skomplikowane relacje we współczesnej rodzinie, którego nie można przegapić.

PRZYGODY MŁODEGO WILKOŁAKA 

13-letni Paul cierpiący na rzadką chorobę, objawiającą się nadmiernym wzrostem włosów na twarzy i ciele, jest szykanowany w szkole przez rówieśników.

Po katastrofalnej wycieczce do wesołego miasteczka chłopak postanawia uciec i odnaleźć matkę, która porzuciła go tuż po urodzeniu. Podczas samotnej wędrówki poznaje dwie outsiderki – Aristinę i bezdomną Rose. Wspólnie przeżywają niezapomnianą przygodę, uciekając przed złowrogim panem Silkiem i policją.

Przeczytaj również: HBO GO – nowości na listopad

OSTATNIA NOCKA

Po 38 latach pracy pracownik fast foodu ogłasza, że przechodzi na emeryturę. Jednak jego ostatnia nocna zmiana przebiega kompletnie inaczej, niż sobie to wyobrażał, a wszystko to za sprawą jego zastępcy – Javona. Mimo że mężczyźni nie mają ze sobą wiele wspólnego, wkrótce znajdują nić porozumienia i spędzają długie godziny na rozmowie o życiu, młodości i pracy.

CO ROBIMY W UKRYCIU, SEZON 3

Serial komediowy przedstawia nocne życie wampirów, które znają się od setek lat.

W tym sezonie wampiry zdobywają większą władzę, a ich drogi krzyżują się z panem, od którego pochodzą.

Niesforne nieśmiertelne istoty przeżywają wiele przygód: od spotkań z byłymi dziewczynami aż po wypady do kasyn, klubów i siłowni.


To tylko część propozycji filmowych oferowanych przez platformy HBO. Aby zobaczyć pełny program, zajrzyjcie na ich stronę główną!

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.