Strona głównaFilm"Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera – film przedpremierowo wyciekł na HBO Max

„Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera – film przedpremierowo wyciekł na HBO Max

Subskrybenci HBO Max musieli być mocno zaskoczeni, kiedy 10 dni przed premierą do platformy wyciekł film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Pojawienie się filmu to błąd kodu, a użytkownicy mogli oglądać go zaledwie kilkadziesiąt minut.

Użytkownicy w nocy z 8 na 9 marca, chcąc zobaczyć Toma i Jerry’ego, przy próbie przejścia na podstronę tego tytułu wyświetlali Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera. Masowo zgłoszone usterki zostały szybko zażegnane i po godzinie platforma działała prawidłowo. Mimo wszystko do sieci wyciekło sporo zdjęć i wyciętych fragmentów filmu.

Czytaj także: „O WSZYSTKO ZADBAM” – RECENZJA FILMU

Użytkownicy oceniają nową Ligę Sprawiedliwości mianem najlepszego filmu DC, jaki widzieli. Choć są to wrażenia po zobaczeniu pierwszej połowy produkcji, dają nadzieję na to, że rzeczywiście jest na co czekać.

Kiedy premiera Ligi Sprawiedliwości?

Oficjalnie premiera Ligi Sprawiedliwości zaplanowana jest na 18 marca 2021 roku. Obraz trafi na platformę HBO Max. W rolach głównych: Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Ezra Miller (Flash), Henry Cavill (Superman), Jason Mamoa (Aquaman) i Amy Adams (Lois Lane).


Źródło: comicbookmovie.com

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.