Strona głównaCiekawe"LoveInk You" - nowa książka królowej dramatów - zapowiedź

„LoveInk You” – nowa książka królowej dramatów – zapowiedź

K.N Haner nie zatrzymuje się ani na krok. Kolejny raz w tym roku postanowiła rozpieścić swoich fanów, podając na światło dzienne książkę „LoveInk You”.

Najnowsza powieść autorki „LoveInk You” miała swoją premierę 29 września nakładem wydawnictwa Akurat. To kolejna książka K.N Haner z gatunku romans.

Opis „LoveInk You”

To ekscytująca i kipiąca emocjami historia miłości na śmierć i życie.

Isaac kiedyś nie miał niczego, a teraz ma wszystko. Arogancki bad boy razem z przyjaciółmi, Nicholasem i Kallanem, prowadzi studio tatuaży. Cała trójka wychowała się w domu dziecka i mieli tylko siebie. Ich życie diametralnie się odmieniło, kiedy ich zgłoszenie wygrało do reality show o tatuażystach.

Nina z kolei to dziewczyna, którą trudno rozgryźć. Rezygnuje z tatuażu, tak szybko jak postanowiła go zrobić. Dla Isaaca takie zdecydowanie było codziennością, ale z jakiegoś powodu ta klientka zapada mu w pamięć. Zwłaszcza że kilka dni później to właśnie ją spotyka na imprezie.

Między tą dwójką od razu zaczyna iskrzyć. I kiedy wszystko jest na dobrej drodze, Nina rozpływa się w powietrzu. Zdesperowany i zraniony tatuażysta postanawia odnaleźć dziewczynę i dowiedzieć się, co stoi za jej zniknięciem.

Kim jest Nina i jaką skrywa tajemnice? Do czego doprowadzi prawda, którą pozna Isaac? I najważniejsze czy znajomość tej dwójki doczeka się happy endu?

O autorce

LoveInk You
materiały prasowe

K.N. Haner – pseudonim artystyczny Katarzyny Nowakowskiej, bestsellerowej autorki poczytnych romansów. Obok Blanki Lipińskiej jest jedną z najpopularniejszych autorek polskiej literatury erotycznej. Jej powieści sprzedały się dotychczas w ponadmilionowym nakładzie. W swoich książkach łączy wątki romansowe i erotyczne z kryminałem i thrillerem. Zadebiutowała w 2015 roku. Od tego czasu na polskim rynku ukazały się jej liczne powieści, m.in.: „Sny Morfeusza”, „Zapomnij o mnie”, „Sponsor”, „Zakazany układ”  oraz seria „Pink Book”, którą współtworzy z Edytą Folwarską. W chwilach wolnych od pisania namiętnie ogląda seriale na Netfliksie, gra w planszówki i gotuje z pasją, której może pozazdrościć jej sama Nigella Lawson.


Przeczytaj także zapowiedź thrillera Polly Philips „Toksyczna Przyjaźń„.

Julia Koszela
Julia Koszelahttps://www.wattpad.com/user/LetaCaceres
Cześć! Zaraz będę miała dwadzieścia lat i wypadałoby, abym się ustatkowała, a nie latała z miejsca na miejsce. Ale co mam poradzić na to, że lubię podróże? I lubię koty, zwłaszcza mojego, z którym czasem całymi dniami mogłabym oglądać Harry'ego Pottera lub sprzątać mieszkanie, śpiewając repertuar Taylor Swift.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.