Strona głównaFilmMachine Gun Kelly i Megan Fox zaręczeni!

Machine Gun Kelly i Megan Fox zaręczeni!

Jeden z najpopularniejszych artystów — Machine Gun Kelly — i Megan Fox ogłosili swoje zaręczyny. Aktorka opublikowała nagranie z oświadczyn w swoich social mediach. „Powiedziałam tak, a potem wypiliśmy nawzajem własną krew” – poinformowała.

Rapera Machine Gun Kelly możemy znać z hitu Bad Things nagranego z Camilą Cabello. Artysta ma na swoim koncie wiele nagród — w tym za najlepszy teledysk do My ex’s bestfriend, którą odebrał na gali MTV Video Music Award w 2020 roku.

Megan Fox zasłynęła na wielkim ekranie po premierze Transformers, a wcześniej mogliśmy spotkać ją w filmie Wyznania Małoletniej Gwiazdy. Megan również odebrała wiele nagród za najlepszą rolę żeńską, m.in. w 2010 oraz 2009 roku.

Machine Gun Kelly i Megan Fox
fot. materiał prasowe

Para poznała się na planie filmu Midnight in the Switchgrass, gdzie zagrali u boku Bruce’a Willisa. Swoje zaręczyny ogłosili 11 stycznia, kiedy to Fox opublikowała na swoich social mediach filmik, w którym możemy zobaczyć, jak tuż obok figowca bengalskiego Kelly klęczy przed ukochaną. Drzewo to ma szczególne znaczenie, dla pary, która pod tym samym drzewem poprosiła o odrobinę „magii”. Życzenie się spełniło.

W czerwcu 2020 roku usiedliśmy pod tym drzewem figowym. Prosiliśmy o magię. Byliśmy nieświadomi bólu, którego doświadczymy razem w ciągu tak krótkiego i gwałtownego okresu. Niezdający sobie sprawy z pracy i poświęceń, których wymagać od nas będzie ten związek, ale byliśmy odurzeni miłością. i karmą.

Dodała również, że półtora roku później „po wspólnym przejściu przez piekło i śmianiu się” – Colson poprosił ją o rękę. Megan Fox i Machine Gun Kelly postanowili przypieczętować zaręczyny w oryginalny sposób, a mianowicie wypiciem swojej krwi… Jednak mógł to być jedynie żart ze strony celebrytki.

Będzie to pierwsze małżeństwo rapera, który ma córkę Casie z poprzedniego związku z Emmą Cannon. Megan była wcześniej żoną Briana Austina Greena, z którym ma trójkę dzieci.

Pierścionek Megan ma wiele symboli

Machine Gun Kelly wybrał dla swojej narzeczonej wyjątkowy pierścionek. Został zamówiony u jednego z najlepszych jubilerów — Stephena Webstera. Pierścionek składa się z dwóch kamieni — diamentu i szmaragdu. Nie zostały one wybrane przypadkowo, bowiem symbolizują one daty urodzenia Megan i jej narzeczonego. Szmaragd odnosi się do daty urodzenia Megan, a diament do urodzin Kellego.

Perscionek zaręczynowy z zielonym oraz białym kamieniem
fot. Instagram @machineguneklly

Co sądzicie o pierścionku Megan? Na pewno kosztował fortunę!
Zapraszamy was również do lektury Måneskin – chwilowy trend czy światowa dominacja?
Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
mortuis non mentior
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.