Strona głównaLiteratura"Miłość na później" - zapowiedź zaskakującej komedii romantycznej

„Miłość na później” – zapowiedź zaskakującej komedii romantycznej

Zabawna, poruszająca i zaskakująca! Właśnie taka jest najnowsza komedia romantyczna Mhairi McFarlane, Miłość na później. Autorka sięgnęła po popularny motyw udawanego związku, ale nie daj się zwieść pozorom. Pod przykrywką zwyczajności kryje się niesamowita historia, która chwyta za serca. Dostępna w księgarniach już od 1 września!

O czym jest książka?

Odnosząca sukcesy prawniczka, Laurie, jest w związku z Danem od ponad osiemnastu lat. Jednak mężczyzna niespodziewanie zrywa z nią, a na domiar złego okazuje się, że spodziewa się dziecka z inną kobietą. Laurie jest załamana i zszokowana. Teraz nie tylko musi widywać go codziennie w pracy, ale także stawić czoła nieprzyjemnym plotkom.

Dla Jamiego miłość nie istnieje, a w kancelarii znany jest jako playboy. Jednak potrzebuje dziewczyny, aby zaimponować szefostwu i zdobyć awans. Przypadkowe spotkanie w zepsutej windzie podsuwa im idealne rozwiązanie sytuacji z korzyściami zarówno dla niego, jak i dla niej. Postanawiają udawać parę przez kilka miesięcy według ustalonego scenariusza. Co może pójść nie tak?

"Miłość na później" - zapowiedź zaskakującej komedii romantycznej
fot. materiały prasowe

Błyskotliwa komedia romantyczna

Miłość na później to zabawna i urocza powieść, idealna dla miłośników prozy Abby Jimenez, Beth O’Leary oraz Christiny Lauren. Ta słodko-gorzka historia o tym, że każdy koniec może stać się nowym początkiem i nawet z trudnych doświadczeń może wyniknąć dobro, które pomoże uporządkować sobie życie na nowo. McFarlane stworzyła świetną komedię romantyczną, która niesie ze sobą przekaz, a wykreowane postacie pozostaną w sercach czytelników na dłużej. Autorka nie tylko opisała kolejną historię o miłości, ale także ukazała głębię bohaterów, pozwalając utożsamić się z nimi i wspólnie odnaleźć miłość odłożoną na później..

O autorce

"Miłość na później" - zapowiedź zaskakującej komedii romantycznej
fot. Derwent Living

Mhairi McFarlane to brytyjska pisarka, urodzona w Szkocji, a obecnie mieszkająca w Nottingham. Po ukończeniu filologi angielskiej na Uniwersytecie w Manchesterze pracowała jako dziennikarka, lecz po sukcesie swojego debiutu poświęciła się pisaniu. Jej powieści cieszą się popularnością wśród mediów i czytelników, a jej pierwsza książka Nie mów nic, kocham Cię zostanie wkrótce zekranizowana.


W wolnej chwili koniecznie przeczytaj recenzję książki Mózg incognito i wyrusz w podróż do wnętrza mózgu.

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.