Strona głównaCiekawe„Mucha Lena” – nowe dzieło Gizy i Tremiszewskiego

„Mucha Lena” – nowe dzieło Gizy i Tremiszewskiego

Abelard Giza, jeden z najpopularniejszych komików i twórców komediowych w Polsce, oraz Wojciech Tremiszewski, aktor, reżyser i scenarzysta, znów połączyli siły, tworząc osobliwe słuchowisko komediowe.

Znajomość Gizy i Termosa pamiętamy jeszcze za czasów Kabaretu Limo, który zakończył działalność w 2014 roku. W styczniu 2015 roku na antenie TVP2 została wyemitowana telewizyjna wersja pożegnalnego programu kabaretu. Ponieważ od tamtej pory artyści zajęli się własną działalnością, nie tworzyli wspólnie większych projektów. Ograniczali się jedynie do sporadycznych występów w mediach.

Na oficjalnej stronie komika Strefa Gizy możemy pobrać za darmo pierwsze dwa odcinki cyfrowej wersji słuchowiska Mucha Lena. Wszystkim postaciom głosów użyczają właśnie ci panowie. Pozostałe pliki można nabyć za 19,99 zł.

Historia opowiada o owadach, dlatego może wzbudzać mieszane uczucia. Główna bohaterka przypadkowo trafia na podleśną łąkę. Szybko przekonuje się, że to nie miejsce dla niej. Poznaje tamtejszych mieszkańców bajora i wpada w coraz dziwniejsze sytuacje.

Jak można się spodziewać po opisie, słuchowisko jest utrzymane w niekonwencjonalnym, wulgarnym i specyficznym humorze, czyli w czymś, co fani Gizy uwielbiają. Do tej pory udostępniono osiem dwudziestominutowych odcinków. Czy warto poznać przygody muchy Leny? Przekonajcie się sami!


Chcesz przeczytać ciekawy felieton? Może o historii Elektrody?

Aneta Kolesińska
Aneta Kolesińskahttps://www.wattpad.com/user/xxAneKo
Bezpośrednia, zakręcona, ciekawa świata autorka. Na Wattpadzie znana ze swoich osobliwych recenzji, z nutą humoru i arogancji.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.