Strona głównaFilmNowy serial „Czas” – już dostępny w HBO GO!

Nowy serial „Czas” – już dostępny w HBO GO!

Czas opowiada o więźniu trawionym przez poczucie winy i oficerze, który staje przed trudnym wyborem. Trzyma w napięciu, przedstawia mechanizm kary i świat twardych zasad.

Czas jest wciągającym i pełnym napięcia serialem, który trzeba zobaczyć. Dodatkowo w rolach głównych występują Sean Bean i Stephen Graham!

FABUŁA

Mark Cobden (Sean Bean) – nauczyciel, mąż i ojciec – zabija w wypadku niewinnego mężczyznę. Targany wyrzutami sumienia, przyznaje się do winy i godzi z czteroletnim wyrokiem pozbawienia wolności. Rozłąka z rodziną będzie dla niego trudnym wyzwaniem, a jeszcze trudniejszym okaże się adaptacja w nowym miejscu i przetrwanie.

czas
Kadr z serialu „Czas”

Eric McNally (Stephen Graham) jest funkcjonariuszem służby więziennej oraz uczciwym i troskliwym mężczyzną. Stara się chronić osadzonych, mimo że nie jest to łatwym zadaniem. Niestety poukładane życie mężczyzny rozpada się w chwili, gdy jeden z najbardziej niebezpiecznych więźniów poznaje jego słaby punkty. Teraz Eric musi stanąć przed trudnym wyborem.

czas
Kadr z serialu „Czas”

OBSADA I TWÓRCY

serialu Czas występują Sean Bean (Gra o tron), Stephen Graham (Zakazane imperium), Siobhan Finneran, Sue Johnston, Hannah Walters, David Calder, Nadine Marshall, Michael Socha, Aneurin Barnard, Jack McMullen oraz James Nelson-Joyce.

Przeczytaj również: „Gra o Tron” może otrzymać trzy spin-offy. Co przedstawią nowe części?

Reżyserem serialu jest Lewis Arnold, a autorem scenariusza Jimmy McGovern. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią zaś Tom Sherry oraz Michael Parke z ramienia BBC Studios Production, Lucy Richer dla BBC, a także Jimmy McGovern, Sean Bean i Stephen Graham. Producentem serialu jest Simon Maloney. Międzynarodową dystrybucją zajmuje się BBC Studios. Serial Czas wyprodukowany został dla BBC przez BBC Studios Production.

Czas1
Kadr z serialu „Czas”

GDZIE OGLĄDAĆ?

Serial Czas (Time) jest już w całości dostępny na platformie HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na 14 grudnia. Serial liczy 3 odcinki.


Sprawdź koniecznie inne nowości na HBO i HBO GO.

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.