- Reklama -

Nowy serial „Czas” – już dostępny w HBO GO!

Czas opowiada o więźniu trawionym przez poczucie winy i oficerze, który staje przed trudnym wyborem. Trzyma w napięciu, przedstawia mechanizm kary i świat twardych zasad.

Czas jest wciągającym i pełnym napięcia serialem, który trzeba zobaczyć. Dodatkowo w rolach głównych występują Sean Bean i Stephen Graham!

FABUŁA

Mark Cobden (Sean Bean) – nauczyciel, mąż i ojciec – zabija w wypadku niewinnego mężczyznę. Targany wyrzutami sumienia, przyznaje się do winy i godzi z czteroletnim wyrokiem pozbawienia wolności. Rozłąka z rodziną będzie dla niego trudnym wyzwaniem, a jeszcze trudniejszym okaże się adaptacja w nowym miejscu i przetrwanie.

czas
Kadr z serialu „Czas”

Eric McNally (Stephen Graham) jest funkcjonariuszem służby więziennej oraz uczciwym i troskliwym mężczyzną. Stara się chronić osadzonych, mimo że nie jest to łatwym zadaniem. Niestety poukładane życie mężczyzny rozpada się w chwili, gdy jeden z najbardziej niebezpiecznych więźniów poznaje jego słaby punkty. Teraz Eric musi stanąć przed trudnym wyborem.

czas
Kadr z serialu „Czas”

OBSADA I TWÓRCY

serialu Czas występują Sean Bean (Gra o tron), Stephen Graham (Zakazane imperium), Siobhan Finneran, Sue Johnston, Hannah Walters, David Calder, Nadine Marshall, Michael Socha, Aneurin Barnard, Jack McMullen oraz James Nelson-Joyce.

Przeczytaj również: „Gra o Tron” może otrzymać trzy spin-offy. Co przedstawią nowe części?

Reżyserem serialu jest Lewis Arnold, a autorem scenariusza Jimmy McGovern. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią zaś Tom Sherry oraz Michael Parke z ramienia BBC Studios Production, Lucy Richer dla BBC, a także Jimmy McGovern, Sean Bean i Stephen Graham. Producentem serialu jest Simon Maloney. Międzynarodową dystrybucją zajmuje się BBC Studios. Serial Czas wyprodukowany został dla BBC przez BBC Studios Production.

Czas1
Kadr z serialu „Czas”

GDZIE OGLĄDAĆ?

Serial Czas (Time) jest już w całości dostępny na platformie HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na 14 grudnia. Serial liczy 3 odcinki.


Sprawdź koniecznie inne nowości na HBO i HBO GO.

Klaudia Wróbel
Hej! Mam na imię Klaudia, ale przyjaciele nazywają mnie Wróblem, od około sześciu lat tworzę swoje teksty, piszę opowiadania, fanfiki, recenzje, kiedyś prowadziłam nawet bloga. (Miałam nawet epizod z YouTubem). Aktywnie uczestniczę w konkursach literackich, szukając coraz to nowszych okazji, by coś w wolnym czasie stworzyć.Interesuję się literaturą, lubię oglądać filmy i seriale i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. By być na bieżąco z tym, co robią moi idole, siedzę na Twitterze praktycznie 24/7 i nie ukrywam, że prawdopodobnie jestem już uzależniona.Uchodzę za tzw. człowieka renesansu, lubię rozwijać się w różnych dziedzinach. Idąc do liceum, uznałam, że zgłębię tajniki przedmiotów ścisłych – tak znalazłam się na profilu biol-chem-mat, choć język polski i historia mają specjalne miejsce w moim sercu.Psychologia to mój konik, z nią także wiążę swoją przyszłość. Potrafię oglądnąć jeden serial milion razy, tylko po to aby od A do Z zanalizować zachowania, charakter i emocje bohaterów.
- Reklama -

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię