Strona głównaFilm"Players" – Tom Ellis w nowej produkcji Netfliksa

„Players” – Tom Ellis w nowej produkcji Netfliksa

Chociaż serial Lucyfer się kończy, nie oznacza to zakończenia kariery Toma Ellisa. Aktor nie robi przerwy i już niedługo zobaczymy go w nowej produkcji Netfliksa – Players. Razem z nim wystąpią także Gina Rodriguez oraz Damon Wayans Jr.

O czym będzie Players?

Mack (Rodriguez) jest pisarką sportową, która razem ze swoim najlepszym przyjacielem Adamem (Wayans Jr.) i resztą paczki przez lata opracowali niezawodne taktyki podrywu. Jednak gdy kobieta zakochuje się w jednym ze swoich celi (Ellis), ona i jej znajomi uczą się, co to znaczy zaangażować się na poważnie, zamiast tylko zaliczać.

Czytaj także: Ranking najciekawszych wątków w serialu „Lucyfer”

Tom Ellis znany jest przede wszystkim z tytułowej roli w serialu Lucyfer. Jednak to nie będzie jego pierwszy film Netfliksa. Aktor wystąpił także w Jak romantycznie.

Gina Rodriguez wcieliła się w Jane z serialu Jane the Virgin. Ona także pojawiła się już w produkcjach streamingowego giganta. Wystąpiła między innymi w Ktoś wyjątkowy, którego jest także producentką.

Natomiast Damona Wayansa Jr. można zobaczyć w Miłość gwarantowana, również dostępnym na Netfliksie.

Reżyserią zajmie się Trish Sie (Pitch Perfect 3), a za scenariusz odpowiada Whit Anderson (Ozark).

Kiedy premiera?

Na razie Netflix nie podał daty realizacji nowej komedii romantycznej, ale możemy się spodziewać, że zdjęcia ruszą już niebawem, biorąc pod uwagę koniec nagrywania Lucyfera. Ponadto Tom Ellis udostępnił na swoim profilu informację o nowej roli, dopisując, że jest bardzo podekscytowany.

https://www.instagram.com/p/CMSwAlsJNvV/


Źródło: deadline.com

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.