Strona głównaCiekawePSYjaźń jak z ekranu – koncert charytatywny w Gdyni

PSYjaźń jak z ekranu – koncert charytatywny w Gdyni

Kochacie wizyty w teatrach, klimatyczne wnętrza i panującą w nich atmosferę sztuki i pasji? A może nic nie daje Wam takiej radości jak pomaganie innym, szczególnie potrzebującym i niewinnym, a mimo to bezradnym i pominiętym? Jeśli tak, to nadchodzące wydarzenie łączy dla Was przyjemne z pożytecznym!

Co, gdzie i kiedy?

Koncert charytatywny PSYjaźń jak z ekranu organizowany jest przez Fundacje Psiaki z Warmii i Mazur oraz agencję kreatywną Maarwin. Głównym tematem są najbardziej znane i cenione utwory z bajek i filmów. Rozpoczęcie akcji jest planowane na 23 listopada 2023 r. (czwartek) o godzinie 19.00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Jest to największy teatr muzyczny w Polsce i drugi teatr w Polsce pod względem liczby miejsc na widowni. Koncert PSYjaźń jak z ekranu odbędzie się na Nowej Scenie mieszczącej 308 osób. Uzbierane pieniądze wesprą Fundacje Psiaki z Warmii i Mazur. Koszt wstępu to 50 zł, potwierdzenie przelewu okazane przed wejściem upoważnia do udziału w wydarzeniu.

Kilka słów o organizatorach

Fundacja Psiaki z Warmii i Mazur działa od 2019 r., ale składa się z osób mocno związanych z działaniem na rzecz zwierząt już od niemal 10 lat. Organizacja działa przede wszystkim w gminnych przechowalniach psów w Świątkach, Jezioranach i Ornecie. Pomaga zwierzakom z przepełnionych ośrodków znaleźć nowe, odpowiedzialne i kochające domy, pomaga w organizacji środków na karmę dla zwierząt, leczenie, kastracje i sterylizacje. Pracuje nad poprawą jakości życia i socjalizacją psów. Tego typu działalność wymaga od założycielek wiele poświęceń, inwestycji własnych środków, łączenia pracy i wolontariatu w czasie wolnym.

Agencja kreatywna Maarwin to marka tworzona przez Paulinę Marwińską. To kobieta pełna pasji i zaangażowania, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć z zakresu PR, reklamy, biznesu, sprzedaży i marketingu. Agencja przede wszystkim pomaga firmom w budowaniu rozpoznawalności marki, udziela cennych wskazówek przedsiębiorcom i każdemu, kto chce działać w biznesie. Warto zajrzeć na profil na facebooku Maarwin, gdzie oprócz zwykłego contentu pojawiają się nowe informacje i ciekawostki dotyczące koncertu.

Kto wystąpi na koncercie PSYjaźń jak z ekranu?

Wśród artystów, których poznaliśmy do tej pory znajdują się: Hanna Woźniak, Dominika Małuszek, Paulina Fortas, Marta Burdynowicz, Jakub Maślak, Joanna Sadowska, Wiktor Gabor, Paulina Marwińska, Wiktoria Gorczyca, Malwina Gołębiowska, Joanna Wołoszczyk, Alan Wittbrodt, Beata Kępa. Jak można zauważyć, na wydarzeniu usłyszymy wiele ciekawych i różnorodnych głosów. Z całą pewnością nie zdołam przybliżyć w tym wpisie wszystkich twórców, dlatego ponownie odsyłam Was na Facebooka. Ponieważ koncert ma trwać zaledwie około dwóch godzin, na pewno nie będzie można narzekać na lanie wody i nudę! Wydarzenie poprowadzi dla was Paulina Marwińska z agencji kreatywnej Maarwin.

Jak inaczej można wesprzeć fundację?

Oczywiście nie każdy ma czas i możliwość pojawić się w czwartek w Gdyni. Ale głowa do góry! Jest wiele innych sposobów na wsparcie warmińsko-mazurskich psiaków! Fundacja, podobnie jak przytuliska dla zwierząt, działa przez cały rok i stale potrzebuje wsparcia. Ważny jest rozgłos, dlatego najprostszą formą pomocy jest polubienie strony Fundacja Psiaki z Warmii i Mazur na Facebooku oraz udostępnianie pojawiających się tam postów. Zachęcamy też do rozsyłania linku naszego artykułu, by więcej ludzi mogło dowiedzieć się o koncercie. Organizacja prosi również o wszelkie możliwe wsparcie finansowe (nr konta 44 1140 2004 0000 3202 7951 1181). Jeśli chcesz osobiście przekazać karmę albo akcesoria dla zwierząt lub poświęcić im swój czas wolny, również istnieje taka możliwość. Wystarczy skontaktować się pod numerem 794 304 181 lub 534 420 082.


Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w koncercie! Jeśli jednak nie możecie się pojawić, pamiętajcie, że nie jest to jedyna możliwa forma wsparcia fundacji. Tymczasem wszystkich zwierzolubów zachęcam do zapoznania się z zestawieniem 5 wyjątkowych obrazów, w których niebagatelną rolę grają kociaki!

Amelia Saletra
Amelia Saletra
“It gets easier. Every day, it gets a little easier. But you gotta do it every day. That's the hard part." | Źródło: "Bojack Horseman"
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.