Strona głównaFilm„Rodzinka rządzi!” – Korporacja Bobas w potrzebie!

„Rodzinka rządzi!” – Korporacja Bobas w potrzebie!

Dzieciak rządzi to świetna animacja, wręcz idealna do obejrzenia z rodziną. Swoją premierę miała w 2017 roku, a teraz teraz doczekała się kolejnej części, która wejdzie do kin w 2021! Już w marcu będziecie mogli śledzić dalsze losy Szefa Bobasa i jego drużyny w filmie Rodzinka rządzi.

Twórcy Shreka stworzyli genialną produkcję, która bawi i ujawnia nieznaną nam stronę bobasów. Opowieść o maluchu w garniturze i korporacji prowadzonej przez dzieci to niestandardowy, ale ciekawy pomysł na film. Nic więc dziwnego, że niedługo po kinowej premierze Dzieciaka Netflix wyprodukował serial oraz film interaktywny. Nie wiem jak wy, ale ja z niecierpliwością czekam na dalsze losy braci Templeton.

Dzieciak rządzi

Każda rodzina ma swoje problemy, przyzwyczajenia i tradycje. Nie inaczej jest u Templetonów. Ich rutyna zostaje zaburzona, gdy dołącza do nich bobas. Tim bynajmniej nie skacze z radości z tego powodu. Dzieciak nie zachowuje się jak pociechy sąsiadów, a na dodatek zawsze chodzi w garniturze. Wkrótce okazuje się, że maluch potrafi mówić, rozmawia przez telefon i prowadzi dziwne narady z rówieśnikami. Tim postanawia zdemaskować niechcianego brata, który próbuje ocalić tajemniczą Korporację Bobas przed wrogiem w postaci szczeniaczków. Ale co to za dziwna firma, czym się zajmuje i dlaczego, na mokrą pieluchę, kierują nią dzieci?!

Dzieciak rządzi: Znowu w grze

Fabuła filmu pozostawiła wiele możliwości do kontynuacji serii o Szefie Bobasie. W niecały rok później powstał serial wyprodukowany przez Netfliksa. Przez następne 4 sezony możemy obserwować, jak bracia jednoczą siły i razem z innymi maluchami z korporacji stawiają czoła kolejnym wrogom. Wspólnie walczą o miłość do bobasów ze staruszkami, kotami, a nawet programem dla dzieci. Szef Bobas chce zostać naczelnym, a jego wierna drużyna terenowa pomaga mu osiągać kolejne cele i piąć się w hierarchii.

Dzieciak rządzi: Złapać bobasa

Jest to interaktywny odcinek specjalny, który powstał między 3 a 4 sezonem serialu. Widz musi pomóc Korporacji pokonać wrogów z poprzednich sezonów, którzy zjednoczyli siły i chcą wykorzystać bobasy do swoich niecnych planów. Przebieg akcji oraz zwycięstwo leżą teraz w rękach posiadacza pilota.

Rodzinka rządzi

Po wielu latach bracia Templeton oddalili się od siebie. Tim jest niepracującym tatusiem, a Ted prezesem funduszu hedgingowego. Podczas rodzinnego spotkania świątecznego okazuje się, że Korporacja Bobas potrzebuje ich pomocy. Kto by się spodziewał, iż teraz rodzinny interes przejmie młodsza córka Tima? Bracia poznają nowego wroga – genialnego złoczyńcę, który szkoli dzieci, aby były niegrzeczne. W związku z tym na potrzeby misji będą musieli ponownie stać się dziećmi. Czy uda im się podołać wyznaczonemu zadaniu? 

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na premierę Rodzinki, aby obejrzeć braci Templetonów znowu w grze!


W międzyczasie sprawdźcie inne świetne animacje!

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.