Strona głównaFilmSex Education - kiedy premiera 4. sezonu? Netflix szuka nowych aktorów

Sex Education – kiedy premiera 4. sezonu? Netflix szuka nowych aktorów

Od premiery 3 sezonu Sex Education minęły dopiero dwa miesiące, a fani już z niecierpliwością czekają na ciąg dalszy. Ten kontrowersyjny i niekonwencjonalny serial zgromadził przed ekranami tysiące widzów, więc nic dziwnego, że twórcy potwierdzili pracę nad nowym odcinkami. Ponadto zapowiedziano pojawienie się nowych postaci i ogłoszono do nich casting. Kogo i kiedy zobaczymy przy boku Otisa i Mave w 4 sezonie?

Fenomen edukacji seksualnej

Sex Education pojawiło się na platformie Netflix w 2019 roku i szybko zyskało popularność dzięki kontrowersji i transparentności. Serial porusza tematy tabu, które młodzież potrzebuje zgłębić, a których omawiani unika się tak jak u nas w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że zebrał on tysiące fanów na całym świecie. Do tej pory wyprodukowano 3 sezony, z czego ostatni miał premierę we wrześniu tego roku. Główne role zagrali między innymi Asa Butterfield, Emma Mckey, Ncuti Gatwa oraz Gillian Anderson.


Przeczytaj także: Nie patrz w górę – zwiastun komedii z gwiazdorską obsadą


O czym jest serial?

Po rozwodzie rodziców Otis zamieszkuje i matką, seksuolożką. Często przysłuchuje się sesjom z pacjentami i obserwuje matkę w pracy. To sprawia, że zdobywa ogromną wiedzę na temat szeroko pojętej seksualności. Sam jednak jest niedoświadczony i nie zgłębia swojej intymności. Z czasem chłopak odkrywa, nie tylko on ma problemy z tematami tabu, a przez brak rzetelnych źródeł informacji, jego rówieśnicy napotykają wiele problemów. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, wraz z Mave otwierają szkolną klinikę, w której Otis zostaje nieformalnym szkolnym seksuologiem.

Kiedy premiera 4 sezonu?

Choć premiera sezonu 3 odbyła się raptem dwa miesiące temu, to ponownie czekamy na nowe odcinki Sex Education. Netflix ogłosił, że serial powróci z 4 sezonem, jednak na razie nie podał konkretnej daty. Nagrania mają trwać od kwietnia od listopada 2022 roku, więc prawdopodobnie będzie to początek 2023 roku.

Nowe postacie!

Co więcej, pojawiła się informacja o poszukiwaniu aktorów trans do dwóch ról. Nowe postacie to Abbi i Kent, uwielbiana przez wszystkich para w collegu. Oboje mają być radośni, pewni siebie i swoich przekonań. Z pewnością będą to silne osobowości i podejrzewam, że odegrają dużą rolę w życiu znanych nam już bohaterom.

Na casting call można zgłosić się poprzez wysłanie maila na adres office@laurenevanscasting.co.uk z tematem „SEX ED 4 CASTING CALL”. W treści należy zawrzeć pełne imię i nazwisko, aktualne zdjęcie, CV/doświadczenie, dane kontaktowe oraz kilka słów o sobie.

Koniecznie dajcie znać, czy tak jak my czekacie na kolejny sezon Sex Education!


Źródło: Twitter.com

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.