Strona głównaCiekawe"Toksyczna przyjaźń" - zapowiedź thrillera Polly Phillips

„Toksyczna przyjaźń” – zapowiedź thrillera Polly Phillips

Toksyczna przyjaźń jest dostępna w księgarniach już od 22 września. Mroczny portret kobiecej przyjaźni – dwie rywalizujące ze sobą kobiety i śmierć, która wcale nie musiała być przypadkowa. Brytyjska autorka Polly Phillips napisała pełną emocji powieść z pogranicza literatury obyczajowej i thrillera psychologicznego. To książka o skrajnych emocjach: miłości i nienawiści, uwielbieniu i złości, oddaniu i zazdrości.

O CZYM JEST KSIĄŻKA?

Skromna i ugodowa Bec pozostaje w cieniu swojej bardziej przebojowej, apodyktycznej i pewnej siebie przyjaciółki. Coraz częściej dochodzi między nimi do nieporozumień. Coraz częściej się kłócą. Wieloletnia przyjaźń przemienia się we wzajemną wrogość, a Bec jest już u granic wytrzymałości. Jeszcze jedna kąśliwa uwaga Izzy pod adresem jej stroju, narzeczonego lub pracy może sprawić, że coś w niej pęknie.

Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Martwa Izzy zostaje znaleziona w kałuży krwi u stóp schodów w luksusowym domu Waverlych. Bec z pewnością może zostać uznaną za winną. A jeśli to tylko nieszczęśliwy wypadek? Prawda okaże się szokująca.

toksyczna przyjaźń
materiały prasowe Wydawnictwo Muza

PSYCHOLOGIA PRZYJAŹNI

Historia pełna kłamstw i niepokojących tajemnic. Wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Toksyczna przyjaźń jest świetnie napisaną powieścią obyczajową z subtelnym kryminałem w tle, dzięki czemu angażuje czytelnika i dostarcza mu niesamowitych emocji. Autorka świetnie obrazuje przypadek, gdy wieloletnia, niepielęgnowana przyjaźń może zamienić się w nienawiść i zazdrość. 

O AUTORCE

polly phillips
curtisbrowncreative.co.uk

Polly Phillips – brytyjska pisarka mieszka obecnie w Australii. W przeszłości pracowała jako dziennikarka dla magazynów z Australii, Danii, Dubaju i Wielkiej Brytanii. Książka Toksyczna przyjaźń jest jej debiutem, a inspiracją były jej doświadczenia ze szkolnych lat. Obecnie pracuje nad kolejnymi powieściami.


Lubisz thrillery i kryminały? Zapraszam na recenzję „Bez powrotu” 

Aneta Kolesińska
Aneta Kolesińskahttps://www.wattpad.com/user/xxAneKo
Bezpośrednia, zakręcona, ciekawa świata autorka. Na Wattpadzie znana ze swoich osobliwych recenzji, z nutą humoru i arogancji.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.