Strona głównaFilmWeekendowe polecajki #17 - „O północy w Magnolii"

Weekendowe polecajki #17 – „O północy w Magnolii”

To już ostatnia weekendowa polecajka w tym roku. Tym razem proponuję mieszankę świąt i sylwestra. O północy w Magnolii to komedia romantyczna, która pokaże Ci, czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość. Rozsiądź się wygodnie i poczuj zimową magię jeszcze jeden raz w tym roku.

Nowa produkcja Netfliksa przeniesie Cię klimatycznego klubu jazzowego, a którym wydarzyło się już wiele. To miejsce zajmuje specjalne miejsce w sercach wielu osób, ale wcześniej trzeba uratować je przed ruiną. Jack i Magge mają ku temu okazję, jednak najpierw muszą zmierzyć się z oczekiwaniami rodziny oraz uczuciami. O północy w Magnolii dostępny jest na platformie producenta.

Garść faktów

Film w reżyserii Maxa McGuire miał swoją premierę 5 listopada 2020 roku. W rolach głównych wystąpili Natalie Hall jako Maggie oraz Evan Williams jako Jack.

Najlepszy program radiowy

Maggie i Jack przyjaźnią się od dziecka, a ich rodziny są ze sobą bardzo zżyte. Bohaterowie znają się na wylot i mogą powiedzieć sobie o wszystkim. Jest między nimi niesamowita więź i zauważają to nie tylko  ich najbliżsi, ale także współpracownicy i partnerzy. Wspólnie prowadzą program radiowy, który przynosi im popularność oraz wspaniałą ofertę mogącą pomóc w rozwoju kariery.

W sylwestrową noc podczas audycji mają przedstawić rodzinom swoich partnerów, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Postanawiają udawać, że są parą, aby zdobyć większą publikę. Jednak okazuje się, że ich drobne kłamstwo jest spełnieniem marzeń wszystkich wokół. Teraz muszą zmierzyć się ze swoimi uczuciami, co wcale nie jest takie proste.

Sometimes risking everything is the only thing worth doing

O północy w Magnolii to nie tylko urocza opowieść o miłości, ale także wspaniały obraz przyjaźni, widocznej głównie między ojcami głównych bohaterów. Ponadto śnieg i kolorowe dekoracje pozwolą jeszcze raz poczuć ten niesamowity, świąteczny klimat. Pozostaje kliknąć play i rozpocząć seans.

Zajrzyj też do poprzedniej weekendowej polecajki.

Weekendowe polecajki #17 - „O północy w Magnolii"
fot. CTV News Ottawa

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.