Strona głównaFilmWeekendowe polecajki #22 – "Pół żartem, pół serio"

Weekendowe polecajki #22 – „Pół żartem, pół serio”

Nadszedł kolejny weekend, dlatego zapraszam na kolejną polecajkę! Dziś przeniesiemy się trochę dalej w czasie niż zazwyczaj. Wracamy do świetnej komedii z niesamowitą obsadą. Pół żartem, pół serio pozwoli Ci się odprężyć i poprawi humor.

Trochę śmiechu przyda się każdemu, a dzisiejsza pozycja z pewnością wywoła niejedno rozbawione parsknięcie. Pół żartem, pół serio przeniesie Cię do lat 20. XX wieku i pozwoli na dwie godziny zapomnieć o wszelkich zmartwieniach codzienności. Film możesz obejrzeć na Rakuten TV.

Garść faktów

Komedia reżyserstwa Billego Wildera to pozycja obowiązkowa dla każdego. Znalazła się nawet 4 razy na listach AFI! Między innymi w 2005 roku uplasowała się na 78. miejscu w rankingu najlepszych kwestii filmowych za słynne: Well, nobody’s perfect. Ponadto produkcja zdobyła Oscara za najlepsze kostiumy oraz Złoty Glob za najlepszą komedię. W rolach głównych zagrali m.in. Marilyn Monroe, Jack Lemmon oraz Tony Curtis.

Nowe wcielenie

Film to opowieść o dwóch bezrobotnych muzykach, którzy przypadkowo stają się świadkami zabójstwa 7 osób. Udaje im się uciec przed gangsterami, chcącymi pozbyć się świadków swojej zbrodni. Kryjówkę znajdują w damskim zespole muzycznym. Przebierając się za kobiety, zapisują się do grupy i ruszają z nimi na tournee. Ale jak to zwykle bywa, na drodze staje miłość, która sporo komplikuje. Przed mężczyznami wiele wyzwań, ale czy dadzą radę im sprostać?

Well, nobody’s perfect

Pół żartem, pół serio to świetna komedia, która poprawia humor w oka mgnieniu! Szalona ucieczka, podwójna tożsamość i oczywiście strzała Amora. Nie ma to jak dobry film na weekend, a dzisiejsza propozycja zdecydowanie wpisuje się na listę najlepszych.

Zajrzyj też do poprzedniej weekendowej polecajki.

Weekendowe polecajki #22 - "Pół żartem, pół serio"
fot. Going

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.