Strona głównaLiteratura„Współautorzy” – major Kamieńska powraca w premierowej książce Aleksandry Marininy

„Współautorzy” – major Kamieńska powraca w premierowej książce Aleksandry Marininy

Mistrzyni rosyjskich kryminałów, Aleksandra Marinina, powraca z najnowszą książką Współautorzy. To kolejna odsłona kryminalnych zagadek, których rozwiązaniem zajmuje się major Anastazja Kamieńska.

  • Premiera powieści odbędzie się 23 lutego
  • Aleksandra Marinina to jedna z najpopularniejszych pisarek rosyjskich, tworzących kryminały
  • Cykl o major Anastazji Kamieńskiej jest bardzo popularny w wielu krajach
  • Powieść przetłumaczyła Aleksandra Stronka

Wciągająca fabuła

Wydawnictwo Czwarta Strona na 23 lutego 2022 roku zaplanowało oddać w ręce czytelników kolejną opowieść o śledztwach major Anastazji Kamieńskiej pt. Współautorzy. Tym razem milicjantka musi odkryć powiązania pomiędzy trzema pisarzami tworzącymi wspólnie poczytne powieści a młodą kobietą zabitą we własnym mieszkaniu. Jednak to nie jedyne pytanie, z jakim zmierzyć się musi bohaterka. Razem z nią odkryjemy powód, dla którego jednego z autorów dźgnięto nożem, oraz odszukamy przestępców, którym bardzo zależy na uniknięciu odpowiedzialności za popełnione zbrodnie.

Milicyjne doświadczenie autorki

Aleksandra Marinina należy do najbardziej rozpoznawalnych rosyjskich autorek kryminałów. Przez dwadzieścia lat pracowała w milicji, gdzie zajmowała się badaniami z zakresu kryminologii, jednak od 1998 roku poświęca się wyłącznie pisaniu. Od początku swojej kariery stworzyła ponad pięćdziesiąt powieści. Cykl o major Anastazji Kamieńskiej bez wątpienia zyskał ogromną popularność, czego wyrazem jest nakręcony na jego podstawie serial telewizyjny pt. Kamieńska. 

Gdzie kupić?

Książka Współautorzy jest dostępna zarówno na stronie Grupy Wydawnictwa Poznańskiego, jak i w wielu innych księgarniach internetowych. To z pewnością pozycja godna uwagi, dlatego nie przegapcie okazji do poznania pióra Carycy Kryminału!


Wielbicielom kryminałów polecam recenzję powieści „Szelest” kryminał Małgorzaty Oliwii Sobczak!

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.