Strona głównaFilmCinemax i Cinemax2 – co nowego w listopadzie?

Cinemax i Cinemax2 – co nowego w listopadzie?

Już w listopadzie na platformie Cinemax oraz Cinemax2 będziecie mieli okazję obejrzeć wiele nowych filmów i seriali. A wśród nich mnóstwo dramatów, komedii oraz thrillerów!

Cinemax oraz Cinemax2 przyszykowały dla fanów dobrych filmów cały szereg propozycji na listopad. My postanowiliśmy przedstawić wam najciekawsze z nich. Zapowiada się wiele emocji i niezapomnianych wrażeń!

Przeczytaj również: e-Komiksy w Empik Go – jedyna w Polsce oferta cyfrowych komiksów w abonamencie

ZDECHNĄĆ TRZEBA, ŻEBYŚCIE PRZYJECHALI

Pędząca z ogromną szybkością kometa zbliża się ku Ziemi, zwiastując zagładę. Rząd zostaje rozwiązany, nie ma komunikacji ani transportu. Mimo że świat pogrąża się w chaosie, Anna i Andriej nie zamierzają opuścić rodzinnego miasteczka. Zdesperowani, oczekują powrotu synów, którzy wyjechali dawno temu. Marzą o zjednoczeniu rodziny. Niestety okazuje się, że zbliżająca się apokalipsa nie działa naprawczo na rodzinne problemy.

Intrygujący komediodramat, który ukazuje realia kończącego się świata i rodziny, która w obliczu zagłady musi się ze sobą rozliczyć.

CHORA PAMIĘĆ

Chad Hartigan, reżyser znany z serialu Pokój 104, w komedii romantycznej pt. Chora pamięć przedstawia świat, w którym wybucha epidemia NIA. Przypadłość ta objawami przypomina Alzheimera; pozbawia ludzi wspomnień i miesza im w głowach.

Pewna para – Jude Williams i Emma Ryerson – będzie musiała zmierzyć się z tą ponurą chorobą. Teraźniejsza rzeczywistość przeplata się więc ze wspomnieniami z początku ich relacji i rozkwitu związku. Czy zakochani przypomną sobie, kim dla siebie są?

ZOSTANIEMY ZAPOMNIENI 

Wyróżniony nagrodą Goya film oparty na powieści Héctora Abada Faciolince, który przedstawia historię jego ojca.

Héctor Abad Gómez jest wybitnym kolumbijskim lekarzem i profesorem akademickim. Z wielką miłością troszczy się zarówno o swoje dzieci, jak i o te z uprzywilejowanych klas. Niestety jedna z jego córek umiera na raka, co doprowadza mężczyznę do głębokiej rozpaczy. Kierowany negatywnymi emocjami bohater postanawia poświęcić się społecznym i politycznym kwestiom. Od tej chwili będzie musiał stanąć oko w oko z nietolerancją i nieprzychylnością innych ludzi.

Przeczytaj również: HBO GO – nowości na listopad

SPOKÓJ W SERCU

Nominowany do Złotej Muszli kameralny dramat o rodzinie, która stoi w obliczu jednego z najtrudniejszych życiowych dylematów. Podejmujący temat eutanazji obraz jest dziełem uznanego duńskiego reżysera – Billego Augusta, twórcy oscarowego filmu Pelle zwycięzca.

Trzy pokolenia spotykają się, by pożegnać nestorkę rodu. Rodzina ma szansę spędzić ostatni wspólny weekend, jednak wkrótce na jaw wychodzą dawne konflikty i długo tłumione negatywne emocje.

Film wyróżnia się umiejętnie budowaną dramaturgią i solidnym aktorstwem. W rolach głównych wystąpili: Ghita Nørby (serial Królestwo, Spadek), Morten Grunwald, Paprika Steen, Danica Curcic oraz Jens Albinus

DZIEWCZYNA Z PORTRETU

Chwytająca za serce adaptacja książki Davida Ebershoffa.

Malarka Gerda (Alicia Vikander) prosi swojego męża Einara (Eddie Redmayne), aby ubrał się w kobiecy strój i zapozował do obrazu. Kiedy w mężczyźnie budzą się dawne pragnienia dotyczące korekty płci, ich małżeństwo zostaje wystawione na ciężką próbę.


Oczywiście to tylko niektóre z propozycji od Cinemax i Cinemax2. Gorąco polecamy zapoznać się z całą ofertą tych programów!

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.